Lilards kājas traumas dēļ nespēja pabeigt iepriekšējo maču, kurā viņa pārstāvētā "Trail Blazers" ar 104:111 piekāpās Memfisas "Grizzlies". 

"Man jādomā par nākotni. Zvaigžņu spēle ir forši, bet pirmajā vietā ir veselība," ESPN sacīja Lilards. "Ceru, ka manu vietu Lebrona komandā ieņems kāds, kurš to ir pelnījis, bet netika sastāvā. Piemēram, Devīns Bukers no Fīniksas "Suns" komandas."

Ceturtdien Lilardam tiks veikta padziļināta medicīniskā pārbaude, pēc kuras kļūs zināms, kad viņš varētu atgriezties laukumā. 

Lilards bija viens no Dāvja Bertāna (Vašingtonas "Wizards") konkurentiem trīspunktu metienu konkursā. Tajā piedalīsies arī Badijs Hīlds (Sakramento "Kings"), Devonte Greiems (Šarlotas "Hornets"), Dankans Robinsons (Maiami "Heat"), Trē Jangs (Atlantas "Hawks"), Zeks Lavīns (Čikāgas "Bulls") un Džo Heriss (Bruklinas "Nets").

Interesanti, ka Lilardam bija plānots uzstāsties spēles pārtraukumā, tomēr tas nenotiks. Basketbolists jau ilgāku laiku nodarbojās ar HipHop mūziku hobija līmenī, bet ar labām sekmēm.

Tālmetienu konkurs paredzēts sestdien 15. februārī.