28 novembris 2019

Bertānam citu komandu uzmanību nevajag

Bertānam citu komandu uzmanību nevajag

Latviešu basketbolists Dāvis Bertāns un "Wizards" aizvadītajā naktī guva uzvaru pār "Suns" un turpināja rādīt labu sniegumu- latvietis jau sešas spēles pēc kārtas spej gūt vismaz divus tālmetienus. Savu sniegumu komentējis arī pats basketbolists.

Bertāns trešdien guva 16 punktus, kamēr viņa pārstāvētā Vašingtonas “Wizards” viesos ar rezultātu 140:132 pārspēja Fīniksas “Suns”.

“Mēs vienkārši dalījāmies ar bumbu uzbrukumā. Bija daudz brīvu metienu. Tāpat kā iepriekšējās spēles pirmajā puslaikā, taču vakar bumba nekrita grozā. Šoreiz viss gāja no rokas un bija daudz vieglāk. Katra uzvara mums ir patīkama. Vēl jāpiestrādā pie spēles aizsardzībā. Šis bija ļoti svarīgs mačs, jo īpaši tādēļ, ka spēlējām otro dienu pēc kārtas un iepriekšējā cīņā neizdevās daudz ko parādīt. Atgriezāmies un spēlējām ar enerģiju, kas bija ļoti svarīgi,” komentēja Bertāns.

Bertānu slavēja arī "Suns" treneris: “komandai vajadzēja zināt, kurus basketbolistus nedrīkst atstāt nepieskatītus aiz perimetra. Viņš secināja, ka ļaut Bertānam iemest trīs tālmetienus pirmajā ceturtdaļā bija nepiedodami.

“Jo mazāk man pievērš uzmanību, jo labāk. Tas ir viss, ko varu pateikt,” Viljamsa izteikumiem atbildēja Bertāns.


×

Tev ir tikai 10 sekundes,
lai nospiestu