18 marts 2020

Bertāns Krieviju nosauc par atpalikušu

Bertāns Krieviju nosauc par atpalikušu

Latvijas izlases basketbolists Dairis Bertāns, kurš ikdienā spēlē Maskavas "Khimki" šodien dalījies ar iespaidiem saistībā ar koronvavīrusu.

“Izskatās, ka Krievija nedaudz atpalikusi no pārējās pasaules tieši lēmumu pieņemšanas ziņā,” Latvijas Basketbola savienībai (LBS) sacīja Bertāns. “Ja neskaita, ka spēles ir atceltas un nekas nenotiek, tad uz treniņiem mums tik un tā ir jābrauc. Tur vismaz apstākļi ir nodrošināti, lai viss būtu droši. Zālē netiek ielaists neviens cits, izņemot komandu un viss tiek tīrīts un dezinficēts katras trīs stundas. Tādā ziņā daudz maz viss ir kārtībā.”

“Vēlējos visus aicināt šajā grūtajā periodā darboties kā komandai,” turpināja vecākais no Bertānu brāļiem. “Tāpēc, lūdzu, cilvēkus būt uzmanīgiem, ievērot visus norādījumus, mazgāt rokas, jo tas ir ļoti svarīgi, lai šo vīrusu varētu apturēt un viss atgrieztos normālās sliedēs. Basketbols drīz noteikti atgriezīsies, tā kā visi saudzējiet sevi un esiet uzmanīgi.”

Šobrīd tādas sacensības kā VTB Vienotā līga basketbolā un Kontinentālā hokeja līga (KHL) hokejā ir apturētas līdz 10. aprīlim. Līdz šim datumam Krievijā pārtraukti arī citi sporta turnīri, tomēr lēmums par vairāku turnīru pārtraukšanu Krievijā tika pieņemts pēc tam, kad teju visur citur pasaulē jau kādu laiku sacensības bija atceltas.


×

Tev ir tikai 10 sekundes,
lai nospiestu