23 decembris 2019

Dončičs varētu atgriezties jau šonedēļ

Dončičs varētu atgriezties jau šonedēļ

NBA zvaigzne un Kristapa Porziņģa komandas biedrs Luka Dončičs turpina veiksmīgi atlabt no savainojuma un, iespējams, laukumā doseis jau šonedēļ.

Kā ziņo ESPN žurnālists Tims Makmahons, slovēņu brīnumbērtns Luka Dončičs ceturdienas rītā piedalīsies limitētā komandas treniņā, lai noteiktu gatavību piedalīties vakara spēlē Teksasas komandu derbijā. Ja slovēnis jutīsies pietiekami labi, lai dotos laukumā, tad atgriešanās no traumas Dončičam būs prasījusi vien pusotru nedēļu.

Tāpat ticis diskutēts, kas bijis iemesls Dončiča traumai. Kā viens no argumentiem, kas tiek minēts kā iespējamais Dončiča traumas faktors ir slovēņa spēlēšana dažādos apavos. Tiek spriests, ka pierodot pie viena tipa apaviem, basketbolistam būtu vieglāk reaģēt uz ārēju stresu, kas rodas potenciāli potīti traumējošā situācijā. Tā kā Dončičam līdz šim vēl nav noslēgts lielais sponsorēšanas līgums ar nevienu no basketbola apavu zīmoliem, tad sezonā slovēnis izmēģināja dažādu firmu piedāvāto sporta inventāru. Uz Porziņģa pārstāvēto "Adidas" slovēnis gan nav skatījies, bet "Nike" apavus Dončičs izmantojis visbiežāk. Šobrīd gan tiek prognozēts, ka Dončičs ir pavisam tuvu piecu gadu līguma noslēgšanai ar "Jordan" zīmolu.  

×

Tev ir tikai 10 sekundes,
lai nospiestu