6 novembris

Francijas, Vācijas un Anglijas čempioniem mači Čempionu līgā

Francijas, Vācijas un Anglijas čempioniem mači Čempionu līgā

Šovakar UEFA čempionu līgā kārtējie gurpu mači. Centrā trīs komandas- Vācijas, Francijas un Anglijas čempioni. Visas trīs komandas Čempionu līgā vēl nav nezaudējušas. Parīzes "Saint-Germain" spēlēs pret Beļģu "Brugge". Minhenes "Bayern" spēlēs pret Pirejas "Olympiacos", bet Mančestras "City" uzņems "Atalanta".

Minhenes "Bayern" uz Eiropas skatuves var lepoties ar nevainojamu sniegumu, turklāt  grupas galvenā konkurente "Tottenham" viesos tika sasista ar 7:2. Taču Bundeslīgā sniegums nav tik labs un pēc pēdējā mača atlaists galvenais treneris Niko Kovačs. Šovakar komandu vadīs Hanss Fliks, kurš ir pagaidu treneris.

Vācijas čempione šovakar savā laukumā uzņems Pirejas "Olympiacos", ko pirms divām nedēļām viesos pārspēja ar 3:2. Bombardēt turpināja Roberts Levandovskis, izceļoties divas reizes. Ja šovakar tiks uzvarēts, tad "Bayern" kvalificēsies playoff spēlēm. Mača sākums 19:55.

Mančestras "City" viesosies pie Itālijas parstēiguma komandas "Atalanta". Komanda šobrīd atrodas ceturtajā vietā Itālijā un var pārsteigt. "City" treneris Guardiola šosezon licis uzsvaru uz Eirokausiem, jo tā ir vienīgā trofeja kura pietrūkst "City". Iespējams šovakar gan redzēsim nedaudz vājāku sastāvu, jo nedēļas nogalē Anglijā gaidāma grandu cīņa pret lielāko pretinieci "Liverpool". Šīvakara mača sākums 22:00

PSG savā laukumā uzņems "Brugge". Izbraukumā Francijas čempione ņēma virsroku ar 5:0, un pretinieku aizsardzību izdemolēja Kilians Mbapē. Nācis laukumā uz maiņu, viņš hat-trick nokārtoja nieka 23 minūtēs. Grupu turnīrā PSG nav zaudējusi jau 22 mačos pēc kārtas, šajā laikā izcīnot 17 uzvaras un piecas reizes cīnoties neizšķirti.

Neskatoties uz pieminētajiem apstākļiem, "Brugge" treneris Filips Klemēns sola cīņu: "Ja viss, ko darīsim, būs baidīšanās no smaga zaudējuma, tad labāk vienkārši palikt mājās. Darīsim visu, lai spēle būtu laba. Netaisāmies nolikt desmit spēlētājus soda laukumā." Mača sākums 22:00.


×

Tev ir tikai 10 sekundes,
lai nospiestu