15 novembris 2019

Karmelo beidzot atrod komandu

Karmelo beidzot atrod komandu

NBA zvaigzne Karmelo Entonijs beidzot atradis komandu. 35 gadus vecais uzbrucējs vienojies ar Portlendas "Trail Blazers".

Viens no 21. gadsimta labākajiem NBA punktu guvējiem NBA nav spēlejis jau teju gadu, kad aizvadija maču ar Hjūstonas "Rockets" vienību, juridiski viņš NBA atstāja tikai februārī.

Entonijs nebija nevienas NBA komandas sastāvā arī rudens pirmajā pusē, izlaižot pirmssezonu un regulārās sezonas pirmo mēnesi. Viņš pats gan bija apņēmības pilns karjeru vēl nebeigt, bet NBA klubu interese bija salīdzinoši neliela. Entonijs lielāko daļu savas NBA karjeras aizvadījis kā savas komandas superzvaigzne, un viņa „Rockets” rindās pavadītais periods radīja šaubas, vai Entonijs gatavs uzņemties mazāku lomu komandā.

Entonijam iespēju dos Portlendas „Trail Blazers” vienība, viena no iepriekšējās sezonas Rietumu konferences spēcīgākajām komandām, kas šīs sezonas sākumā spēlējusi pieticīgi – 12 spēlēs tikai četras uzvaras. ESPN vēsta, ka „Trail Blazers” ar Entoniju noslēgs negarantēto līgumu, proti, klubam būs iespējas finansiāli nesāpīgi pārtraukt sadarbību.

35 gadus vecais Entonijs savā iepriekšējā pilnajā NBA sezonā „Thunder” sastāvā vidēji mačā guva 16.2 punktus, bet „Rockets” rindās desmit mačos viņam 13.4 punkti. Entonijs ir otrs rezultatīvākais šobrīd aktīvais spēlētājs līgā, viņš savas karjeras 1064 spēlēs vidēji guvis 24.0 punktus. Spilgtākais laiks Entonijam sanāca "Knicks" rindās, kad viņš paspēja kļūt par Kristapa Porziņģa mentoru, gan pirms tam iekļūt playoff.


×

Tev ir tikai 10 sekundes,
lai nospiestu