23 oktobris 2019

Mūsējie NBA uzsāks sezonu

Mūsējie NBA uzsāks sezonu

Latvijas basketbolisti Rodions Kurucs, Kristaps Porziņģis un Dāvis Bertāns šonakt aizvadīs sezonas pirmās NBA spēles. Porziņģim un "Mavericks" mačs pret Bertāna "Wizards", kas sāksies 3:30, bet Kuruca "Nets" cīnīsies pret "Timberwolves" mača sākums 2:30.

Abas lielākas mūsu basketbola zvaigznes sāks ar maču, kurā cīnīsies viens pret otru. Porziņģim šī būs pirmā regulārā sezonas spēle pēc pusotra gada pārtraukuma. Pa šo laiku mainījies daudz - izārstēts savainojums, uzkačāta fiziskā forma, un nu nomainījusies arī komanda. Turklāt Kristaps vairs nav vienīgā zvaigzne komandā. Abi kopā ar Luka Dončiču šosezon cer uz playoffiem. Tas gan nebūs viegli, tomēr ir skaidrs, ka šis duo mums šosezon sniegs daudz lielisku momentu. 

Arī Bertāns ticis pie jaunas komandas, tomēr "Wizards" uz playoff cerēt komandas lielākā zvaigzne Džons Vols nespēlēs visu sezonu dēļ savainojuma, bet pārējais komandas sastāvs ir nesabalsēts un sastāv no spēlētājiem, kuriem savās iepriekšējās komandās tik labi nesekmējās. Lai gan pirms sezonas Bertāns tika pieminēts kā starta piecinieka spēlētājs, viņam vieta tur vēl būs jāizcīna. Sagaidāms, ka šovakar viņš spēli sāks uz rezervistu soliņa.

Tikmēr Rodions Kurucs palicis savā komandā par spīti skandāliem. Latvietis sevi labi pierādijis un pastāv liela iespējamība, ka Kurucs šīs nakts maču sāks "Nets" pamatsastāvā kopā ar Kerisu Levertu, Kairiju Ērvingu, Džo Harisu un Deandrē Džordanu. Bruklinieši tiek uzskatīti par nelieliem favorītiem cīņā ar "Timberwolves", kas pirmssezonā no piecām spēlēm bija pārāka divās.


×

Tev ir tikai 10 sekundes,
lai nospiestu