16 janvāris

Nosaukti kandidāti EuroBasket kvalifikācijas mačiem

Nosaukti kandidāti EuroBasket kvalifikācijas mačiem

Latvijas basketbola izlase februāra beigās aizvadīs pirmās divas EuroBasket 2021 kvalifikācijas spēles. Šodien izlases ģenerālmenedžeris nosaucis 24 potenciālos sastāva kandidātus.

Latvijas izlases kandidāti: 

Kandidātu sarakstā četri spēlētāji - Kristaps Dārgais, Artūrs Kurucs, Māris Gulbis un Artūrs Žagars vēl nav aizvadījuši nevienu spēli izlasē, līdz ar to tā viņiem varētu būt debija. Tāpat jaizcēl Rinalds Sirsniņš, kurš izlases sarakstos nav bijis desmit gadus, tomer nu atgriezies.

Kandidātos nav divu mūsu Eirolīgas spēletāju - Jāņa Strēlnieka un Rolanda Šmita. Viņu situaciju komentē Štālbergs:  "Strēlnieka Janvāra sākumā gūtais savainojums ir samērā nopietns, paredzams, ka rehabilitācija ilgs vismaz mēnesi. Teorētiski līdz 21. februārim viņš varētu atgriezties ierindā, bet jau iepriekš, kad  CSKA vadība atturīgi izturējās pret iespēju Jāni atbrīvot uz šīm spēlēm, tāpēc konkrētajā situācijā nebūtu pareizi cilāt šo jautājumu. Lai Jānis mierīgi izārstē savainojumu.

Par Šmitu. “Barcelona” grafiks nav pateicīgs, lai spēlētāji varētu tikt uz Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēlēm, jo Eirolīgas spēles viņiem ir 21. un 27. februārī. Rolandam ir ļoti liela konkurence par spēles laiku un spēlētājs cenšas izmantot katru iespēju, lai sevi pierādītu".

Latvijas izlase kvalifikācijas turnīru sāks "Arēnā Rīga" 21. februāri spēlējot pret Bosniju un Hercegovinu, bet 24. februārī paredzēts izbraukuma mačs pret Bulgāriju.


×

Tev ir tikai 10 sekundes,
lai nospiestu