13 janvāris

Pasečņiks nopelna sev trīs gadu līgumu

Pasečņiks nopelna sev trīs gadu līgumu

Latviešu basketbolists Anžejs Pasečņiks noslēdzis trīs gadu līgumu NBA komandu Vašingtonas "Wizards".

Pasečņiks līdz šim komandā spēlēja ar divvirzienu līgumu, kas neļauj NBA sastāvā atrasties ilgāk par 45 dienām, šīs termiņš nu ir iztecējis, tapēc parakstīts trīs gadu līgums, kas ir  neliels pārsteigums attiecībā uz līguma termiņu. Pagaidām nav zināms, cik šis līgums ir naudīgs.

Nešaubos, ka daudzi vēl arī turpmāk mocīsies ar manu uzvārdu, bet es neiebilstu, ja mani sauc par AP," norādīja Pasečņiks, kura uzvārds ir kārtīgs pārbaudījums Ziemeļamerikas komentētēju mēlēm. "Protams, esmu gandarīts noslēgt savu pirmo NBA līgumu. Šodien gan piecēlos tikai ar vienu domu - labi jānospēlē. Tāpēc par līgumu domāšu vēlāk."

"Wizards" komandai līdz 15. janvārim bija jāpieņem lēmums vai noslēgt līgumu ar Pasečņiku. Vienība negaidīja līdz pēdējām brīdim un trīs gadu vienošanos panāca jau svētdien, no sastāva atbrīvojot ilgstoši traumu dziedējušo Kelvinu Andrē Mailsu.

"Daudz par šo konkrēto datumu nedomāju. Vairāk koncentrējos tam, kā kļūt labākam katrā spēlē un katrā epizodē," uzsvēra latvietis. "Tas, ka esmu parakstījis līgumu, lielos vilcienos man neko nemaina, tāpat turpināšu smagi strādāt."

Basketbolists arī nedaudz atskatījās sava Ziemeļamerikas piedzīvojuma sākumā, norādot, ka kopš vasaras noteikti ir pielicis vairākos savas spēles aspektos, kā arī fiziskajā sagatavotībā.

"Esmu daudz apguvis no G līgas, kuru spēlēju Vašingtonas "Capital City Go-Go" vienībā. Tur man daudz palīdzēja treneris, bet NBA aizvien vēl cenšos iepazīt visus komandas biedrus," norādīja Pasečņiks. "Nu jau iegūstu arī lielāku spēles laiku un vairāk izprotu, to kas man jāpaveic laukumā. Domāju, ka ar komandu kopā pavadītais laiks man ir palīdzējis."


×

Tev ir tikai 10 sekundes,
lai nospiestu