18 decembris 2019

Pasečņiks pietuvojas NBA debijai

Pasečņiks pietuvojas NBA debijai

Latvijas basketbolists Anžejs Pasečņiks no NBA attīstības līgas pakāpies soli tuvāk NBA un noslēdzis divvirzienu līgumu ar NBA klubu Vašingtonas "Wizards".

Pasečņikam līdz šim bija "Exhibit 10" tipa līgums, bet tagad noslēgts jauns divvirziena tipa līgums. Jaunā vienošanās paredz, ka spēlētājs ar divvirzienu līgumu var tikt izsaukts no fārmkluba uz lielo komandu, taču NBA kluba sastāvā spēlētājs ar šādu līgumu nevar atrasties ilgāk nekā 45 dienas sezonā. Attiecīgi Pasečņikam šosezon tik un tā lielāko daļu laika nāksies pavadīt fārmklubā, taču divvirziena līgums tuvina viņu ilgi gaidītajai debijai NBA.

Anžejs Pasečņiks sezonu sāka Attīstības līgā “Wizards” fārmklubā. 12 spēlēs viņš vidēji tika pie 10.5 punktiem un piecām atlēkušajām bumbām, trāpīja 60.4% metienus no spēles. Pasečņika statistika turklāt turpināja uzlaboties un vismaz desmit punktus viņš guvis četrās spēlēs pēc kārtas.

 Spēlētāja aģents Artūrs Kalnītis paziņojis, ka Pasečņika debija gaidāma jau šonakt spēlē pret "Bulls", tadējādi mēs varētu piedzīvot vēsturisko brīdi, kad pirmo reizi vienā NBA komandā ir divi latvieši

×

Tev ir tikai 10 sekundes,
lai nospiestu