31 oktobris 2019

Treneris un komandas biedri slavē Bertānu

Treneris un komandas biedri slavē Bertānu

Latviešu basketbolists Dāvis Bertāns medijos saņēmis uzslavas no sava trenera un savas komandas "Wizards" komandas biedriem.

Bertāns pēc trīs sezonām Sanantonio “Spurs” komandā nonācis ASV galvaspilsētas vienībā Vašingtonas “Wizards”. Jaunā kluba rindās Bertāns aizvadījis četrus mačus, bet īpaši spilgti bijuši abie pēdējie. Viņš guva 23 punktus un realizēja 100% metienus no spēles tieši pret “Spurs” komandu, bet vakar gūts 21 punkts pret "Rockets".

“Viņš ir viens no labākajiem tālmetienu izpildītājiem līgā,” medijiem norādīja Aizeja Tomass. “Līdz ar to pretiniekiem tas ir jārespektē un pretinieku komandu aizsardzībām vienmēr jāzina, kur Bertāns atrodas.”

“Tādiem spēlētājiem kā Bertāns, kuri ir augsta līmeņa metēji, ir apziņa, ka viņi gūs katru metienu, ko izpilda,” noteica “Wizards” galvenais treneris Skots Brukss. “Savukārt katru metienu, ko šādi spēlētāji aizmet garām, viņi uzreiz aizmirst. Bertāns ir tieši šāda tipa basketbolists.Kad vasarā runāju ar Gregu Popoviču [“Spurs” galvenais treneris], viņš teica, ka Bertāns viennozīmīgi ir kvalitatīvs spēlētājs,” turpināja Brukss. “Viņš ir vairāk nekā metējs, jo var prasmīgi darboties aizsardzībā, kustēties laukumā un apmānīt pretiniekus.”

“Jāsaka, ka šādi vienmēr esmu spēlējis,” atklāja Bertāns. “Reāli ir tā – jo labāks metējs esi, jo vairāk jākustas laukumā, lai atrastu brīvu vietu. Spēlētājs nevar palikt vienā vietā, jo tad aizsargiem būs viegli uzbrukumā esošo spēlētāju nosegt.”

Tikmēr žurnālists Freds Kacs no kāda anonīma NBA kluba pārstāvja saņēmis viedokli, ka Bertāna maiņa pēc viņa domām esot labākā, kādu “Wizards” komanda jebkad veikusi.


×

Tev ir tikai 10 sekundes,
lai nospiestu