18 marts 2020

Vīrusu saķēris Durents un 3 "Nets" spēlētāji

Vīrusu saķēris Durents un 3 "Nets" spēlētāji

Latviešu basketbolista Rodiona Kuruca pārstāvētājā Bruklinas "Nets" komandā vairāki spēlētāji inficējušies ar kroona vīrusu. Starp viņiem ir arī līgas superzvaigzne Kevins Durents.

Komanda, kuru pārstāv Latvijas izlases basketbolists Rodions Kurucs, atklājusi, ka četriem no spēlētājiem pēc veiktām veselības pārbaudēm konstatēta saslimšana ar koronavīrusu, vēstī ESPN. Spēlētāji pārbaudīti pēc atgriešanās no Sanfrancisko, kur komandai 12. martā bija paredzēta tikšanās ar "Warriors" vienību. Savukārt rezultāti tapa zināmi otrdien.

Viens no viņiem ir divkārtējais NBA finālsērijas vērtīgākais spēlētājs Kevins Durants, kurš šo sezonu izlaiž Ahilleja cīpslas savainojuma dēļ. Pagaidām pārējo saslimušo spēlētāju vārdi nav zināmi.

"Visi esat uzmanīgi, parūpējaties par sevi un ievērojat karantīnu," raksta Durants. "Mēs tiksim šim pāri."

Trīs no basketbolistiem ir asimptomātiski, bet vienam "Nets" pārstāvim gan novērojami vīrusa simptomi, ziņo medijs "nydailynews.com". Šis spēlētājs otrdienas rītā pamodies, izjūtot kādas sāpes, min ESPN. Durants bijis viens no asimptomātiskajiem spēlētājiem.

Kluba vadība arī sākusi apzināt visus cilvēkus, kuriem bijis kontakts ar "Nets" spēlētājiem. To skaitā ir arī neseni vienības pretinieki NBA laukumos. Savukārt pašiem organizācijas pārstāvjiem norādīts, ka viņiem jābūt izolētiem no pārējās sabiedrības.


×

Tev ir tikai 10 sekundes,
lai nospiestu