16 decembris 2019

Zināms, kad atgriezīsies Dončics

Zināms, kad atgriezīsies Dončics

NBA klubs Dalasas "Mavericks" bez sava līdera Luka Dončiča, visticamāk, nāksies palikt tikai divas, trīs nedēļas. Tā ziņo ESPN.

Dončičs potītes savainojumā iedzīvojās iepriekšējā spēlē pret Maiami "Heat", jau otrajā minūtē neveiksmīgi uzkāpjot uz kājas Kendrikam Nannam potīte tika samežģīta un Dončica no laukuma nokliboja uz vienas kājas. Rentgena uzņēmumā nopietna potītes trauma netika atklāta, un nu konstatēts, ka Slovēnim ir mērens potītes sastiepums un viņš laukumā varētu atgriezties pēc divām vai trim nedēļām.

Dončiča savainojums nācis tieši nelaikā, jo tagad Dalasai gaidāms pagaidām smagākais kalendārs šajā sezonā. Šonedēļ Dalasa tiksies ar četrām Austrumu konferences vadošajām komandām – "Bucks" (viesos), Bostonas "Celtics" (mājās), Filadelfijas "76ers" (viesos) un Toronto "Raptors" (viesos) -, bet pēc svētkiem gadu pabeigs ar četriem mačiem pret Rietumu konferences vienībām, ieskaitot Losandželosas "Lakers" (arī šajā nogrieznī trīs spēles būs izbraukumā). Šajā laikā komandā līdera lomu, līdzīgi kā "Knicks" laikos, būs jauzņemās Kristapam Porziņģim.

Kristapa Porziņģa pārstāvētā Dalasas "Mavericks" ar 17 uzvarām 25 spēlēs Rietumu konferencē ieņem trešo vietu. Līdz Dončiča savainojumam "Mavericks" bija 11 uzvaras iepriekšējās 13 spēlēs.

VIDEO ar savainojuma brīdi:


×

Tev ir tikai 10 sekundes,
lai nospiestu