26 novembris 2019

Briedim atņemts tituls

Briedim atņemts tituls

Latvijas bokseris Mairis Biedris palicis bez WBO čempiona jostas. Viņam tā tikusi atņemta, jo Briedis laicīgi nespēja noorganizēt revanša cīņu ar poli Kšištofu Glovacki.

WBO komitejas balsojumā 18 biedri balsoja par titula atņemšanu Briedim, bet divi balsoja pret. Komiteja savu lēmumu pamatoja ar to, ka Briedim bija uzdots 120 dienu laikā piedāvāt revanšu titula iepriekšējām īpašniekam Kšištofam Glovackim, taču Briedis nebija vienojies ar Glovacki, kā arī informējis WBO vadību, ka nevar to izdarīt saistību ar Supersēriju dēļ.

Briedis, protams, pats no jostas negribejā atteikties. jo viņa menedžera Raimonda Zepa vēstulē WBO bija minēts, ka Briedis gatavs revanšu piedāvāt Glovackim pēc fināla. Brieža puse tādējādi atstāja sev nelielu cerību, ka WBO piekritīs šādam variantam, lai saglabātu savu jostu Supersērijā, taču tas nav noticis.

Briedim pavisam drīz gan būs jauna iespēja izcīnīt pasaules čempiona titulu, šoreiz IBF versijā. Supersērijas finālā viņš sacentīsies ar Junieru Dortikosu, pašreizējo IBF čempionu. Tāpat arī visnotaļ ticama iespēja, ka nākamgad Briedis vēlreiz cīnās par WBO čempiona titulu, jo skaidrs, ka Briedim ar Glovacki palikušas neatrisinātas sarunas.


×

Tev ir tikai 10 sekundes,
lai nospiestu