10 janvāris 2020

Briedis par titulu cīnīsies Rīgā

Briedis par titulu cīnīsies Rīgā

Latvijas boksa zvaigzne Mairis Briedis cīnīsies pret kubieti Junieru Dortikosu, lai iegūtu supersērijas fināla uzvarētāju, kā arī iegūtu IBF jostu. Cīņa gaidāma 21.martā, Arēnā Rīga.

"Ar nepacietību gaidu finālu. Tas ir fantastiski, ka Latvijā tiks rīkots tik svarīgs pasākums. Miljoniem skatītāju visā pasaulē sekos līdzi cīņu naktij "Arēnā Rīgā"," sacīja Mairis Briedis. "Tā būs aizraujoša cīņa, jo man pretī stāsies viens no pasaulē labākajiem pirmā smagā svara kategorijas bokseriem. Likmes ir ļoti augstas, un mēs abi vēlamies tikai vienu - uzvarēt."

"Nevaru sagaidīt atgriešanos Rīgā. Briedi, labāk sagatavojies karam! Visiem līdzjutējiem, kuri būs ieradušies klātienē un kuri vēros cīņu visā pasaulē, mēs sniegsim satriecošu cīņu, kas var kļūt par klasiku. Atnāciet uz cīņu, un jūs kārtējo reizi uzzināsiet, kāpēc mani sauc par Dr. Nokautu. Uz Muhameda Ali trofejas jau iegravēts mans vārds!" pārliecināts vēl pirms dueļa bija Dortikoss. Kubietis, kurš dzīvo Maiami, ir IBF pasaules čempions, bet supersērijā viņš izlikts ar otro numuru – aiz Brieža.

Iekārojamā trofeja līdz fināla cīņai tiks izstādīta Rīgā un to būs iespējams aplūkot ringa malā cīņas naktī, bet "Diženāko boksa balvu" uzvarētājam pasniegs īpašs viesis. Šis gods iepriekš uzticēts boksa leģendām un Muhameda Ali ģimenes locekļiem.

Tāpat kā iepriekšējos Ali trofejas finālos, arī Rīgā būs iespēja izcīnīt arī žurnāla "Ring" jostu.


×

Tev ir tikai 10 sekundes,
lai nospiestu