14 marts 2020

Brieža cīņa notiks maijā

Brieža cīņa notiks maijā

Latvijas boksa superzvaigznes Maira Brieža WBSS Supersērijas fināla cīņa pret Junielu Dortikosu tiek pārcelta uz 16. maiju, cerot, kad tad cīņu būs iespēajms aizvadīt bez problēmām. Lokācija nemainīga - "Arēna Rīga".

Rīkotājis informē, ka 21. martā Arēnā Rīga plānotā cīņa nevarēs notikt. WBSS ņēma vērā gan to, ka šobrīd Latvijā noteikti lieli ierobežojumi masu pasākumiem, kuros nevar pulcēties vairāk nekā 200 cilvēki, gan arī vietējo varas iestāžu ieteikumus, ka tieši boksa cīņas rīkošana būtu veselībai lielu risku raisošs pasākums – gan dalībniekiem, gan vietējiem un ārzemju tehniskajiem darbiniekiem.

WBSS ziņo, ka šo iemeslu dēļ nav iespējams sarīkot fināla cīņu un tā tiek pārcelta uz 16. maiju, tiesa, WBSS paziņojumā izcelts, ka jaunais datums ir atkarīgs no drošības noteikumu atcelšanas līdz tam laikam. Supersērija pauž nožēlu par šādu iznākumu un sola turpināt sekot līdz situācijai Latvijā, kā arī pateicas līdzjutējiem un sponsoriem par sapratni grūtajā situācijā. Visas iepriekš iegādātās biļetes būs derīgas pārceltajā cīņā.

„Mēs paveicām lielisku darbu, gatavojoties cīņai,” WBSS paziņojumā citēts Mairis Briedis. „Taču situācija ir tāda, kā ir, un mēs adaptēsimies jaunajiem apstākļiem, kā arī turpināsim trenēties līdz tiks dota zaļā gaisma. Gaidu brīdi, kad varēšu aizvadīt cīņu savu fanu priekšā un kad tas būs droši. Cilvēki, rūpējieties par sevi!”

Sapratni par WBSS lēmumu pauda arī Dortikoss: „Lai arī es biju lieliskā sportiskajā formā un ar nepacietību gaidīju brīdi, kad ierasties Latvijā un iegūt Muhameda Ali balvu, saprotu praktiskos apstākļos, tādēļ man būs jāpagaida līdz maijam, lai uzvarētu šajā turnīrā. Vēlos pateikties visiem maniem līdzjutējiem par izrādīto pacietību un aicinu visiem būt uzmanīgiem un veikt visus nepieciešamos soļus, lai saglabātu veselību šajos sarežģītajos laikos.”

 

×

Tev ir tikai 10 sekundes,
lai nospiestu