17 jūnijs 2019

Glovackis grib revanšu

Glovackis grib revanšu

Polijas bokseris Kšištofs Glovackis, kurš sestdienas vakarā Arēnā Rīga cieta zaudējumu pret Mairi Briedi, tiekot nokautēts pirmoreiz savā profesionālā boksa karjerā, intervijā presei atklājis, ka vēlas revanšu, kā arī komentējis strīdīgās situācijas.

Abu bokseru cīņa palikusi atmiņā ar netīriem gājieniem. Sākotnēji Glovackis neatļauti iesita Marim pa pakausi, ko arī nenoliedz, bet brīdi vēlāk latviešu bokseris atbildēja ar tikpat neatļautu sitienu ar elkoni. Abi gadījumi palika bez tiesneša reakcijām. Situāciju komentē Glovackis, kurš šobrīd nav labā stāvoklī: " Pēc tā Brieža elkoņa sitiena man bija ļoti grūti. Pēc otrā raunda pamatīgi ausīs zvanīja, bet pēc tam vairs neatceros, kas notika. Žoklis arī tagad drausmīgi sāp. Nevaru nemaz pasmaidīt, lai gan iemesla to darīt arī nemaz nav. Nevaru kārtīgi atvērt muti un tagad arī normāli parunāt nevaru."  

Glovackis komentējis arī savu neatļauto gājienu: "Tas bija domāts kā viegls sitiens pa pakausi cīņas karstumā. Un ar dūri, nevis elkoni. Es nenoliedzu, ka patiešām viņam trāpīju, zinu, ko es izdarīju, taču pirmoreiz dzīvē redzēju, ka kāds atbild tā kā Briedis. Vēlos revanšu. Man nebūs nekādu pretenziju pret Briedi, ja viņš uzvarēs Supersērijas finālā un pēc tam piedāvās man revanša iespēju. To es ļoti vēlos, jo nepieciešams visu noskaidrot. Pēc šīs cīņas jau nekas netapa skaidrs."

Izskanējis viedoklis, ka poļu bokserim pēc Brieža gājiena vajadzēja gulēt uz zemes neturpinot cīņu, tomēr pats sportists šādu ideju noraidijis: "Varēju palikt uz grīdas, protams, bet nu kā tas būtu? Man pamatīgi zvanīja ausīs, taču ne tā, lai es nevarētu piecelties. Nedaru tādas lietas. Vēlējos turpināt cīņu, tāpēc piecēlos un cīnījos. Rēķinājos ar to, ka raunds drīz beigsies un varēšu atgūties pārtraukumā, taču diemžēl tā nenotika. Varbūt, ka pieņēmu sliktu lēmumu ar to cīņas turpināšanu, taču es biju tāds, kāds esmu – atnācu uz ringu cīnīties līdz galam, nevis kaut ko tur kombinēt un shēmot."


×

Tev ir tikai 10 sekundes,
lai nospiestu