26 marts 2019

Makgregors vairāk necīnīsies

Makgregors vairāk necīnīsies

Īrijas superzvaignze Konors Makgregors šodien īsā paziņojumā savā "twitter" kontā paziņojis par aiziešanu no sporta. Šoreiz pavisam oficiāli.

Makgregors runāja tiešu valodu:"Ātrs paziņojums: esmu nolēmis beigt karjeru sporta veidā, ko formāli pazīst kā jaukto cīņu mākslu jeb MMA. Vēlu veiksmi saviem vecajiem kolēģiem karjeras turpinājumā. Tagad pievienošos saviem bijušajiem partneriem karjeru beigušo klubiņā. Uzsaucu jums kārtīgu Pina Colada," sociālajos tīklos raksta Makgregors, kuram jūlijā paliks tikai 31 gads.

 Savu pēdējo cīņu octagonā Magregors (21-4) aizvadīja 2018. gada 6. oktobrī, Lasvegasā atzīstot Habiba Nurmagomedova (27-0) pārākumu. Pēc cīņas beigām sportisti sarīkoja masu kautiņu, par ko Makgregors tika sodīts ar sešu, bet Nurmagomedovs – ar deviņu mēnešu diskvalifikāciju. Atgriezties astoņstūrī Makgregors drīkstētu 6. aprīlī. 
Makgreogra boss un cīņu vadītājs savos izteikumos liek saprast, ka šoriez došanās pensijā ir nopietns lēmums:  "Viņam pietiek naudas, lai beigtu karjeru, un viņa viskijs rauj nost jumtu. Ja būtu viņa vietā, arī es beigtu karjeru. Viņš pamet cīņu, nevis darbu. Viskija uzņēmuma dēļ viņam būs, ko darīt, un esmu drošs, ka viņam ir arī citas lietas, ar kurām darboties."
 

×

Tev ir tikai 10 sekundes,
lai nospiestu