16 janvāris 2020

Nenokārtoti rēķini: Briedis grib cīnīties Polijā

Nenokārtoti rēķini: Briedis grib cīnīties Polijā

Latviešu boksa superzvaigzne Mairis Briedis intervijā medijiem atklājis, ka vēlas aizvadīt revanša cīņu ar poli Kšištofu Glovacki un vēlas to darīt Polijā.

"Redziet, Latvijā ir tikai pusotrs miljons iedzīvotāju, kamēr Polijā ir 38 miljoni. Ja vēlies, tur iespējams viss. Reiz kāds koncertu rīkotājs no Zviedrijas man teica: "Mums ir pasākums, un mans darbs ir to pārdot. Ja nepieciešams, varam ietīt sūdu sudrabā un pārdot to kā konfektes." Daudz būtu atkarīgs no organizatoriem – cik daudz trokšņa ap cīņu viņi spētu sacelt. Es un Glovackis jau esam izveidojuši savu stāstu. Ja viens no mums būtu izcīnījis parastu uzvaru, par to runātu tikai 10% no tiem, kuri runā tagad," teica Briedis.

 

Bailes ir normāla parādība – jebkurš bokseris baidās. Bailes parāda, ka vēl gribi dzīvot. Ja man draudētu 38 miljoni poļu, droši vien nekur nebrauktu. Taču draudējuši ir tikai simts cilvēki. Tas ir ūdens piliens jūrā," teica Briedis. "Nevienu nenogalināju. Nevienu neapvainoju. Glovackis man iesita pa pakausi, un tāda bija mana reakcija. Džentlmenis tā nerīkotos. Ja Kšištofs būtu uzvedies kā džentlmenis, nekas nebūtu noticis, jo es cīņas laikā domāju par savām manierēm – ja pretinieks ir pagriezis muguru, es viņam nesitu pa pakausi, lai gan varētu tā darīt."

"Galva man būs nepieciešama arī pēc boksera karjeras beigām. Man priekšā ir visa dzīve. Kāpēc lai es atļautu šādus sitienus, ja reiz tiesnesis nereaģē? Varbūt viņš ļautu Glovackim izdarīt piecus sitienus pa pakausi, un tikai tad sekotu brīdinājums. Tas bija mans aizsargmehānisms. Protams, ka Kšištofs vēlāk teica, ka cīņa būtu izvērtusies citādi, ja nebūtu bijis sitiens ar elkoni. Kā būtu, ja būtu," skeptisks bija Briedis.

"Domāju, ka Polijā būtu iespējams sarīkot daudz interesantāku, skaļāku un lielāku šovu. Pasaules līmeņa cīņu. Un es ierastos pat tad, ja cilvēki mani nomētātu ar tomātiem," teica Briedis. Līdz šim lielākā boksa cīņa Polijā aizvadīta 2011. gadā, kad poļa Tomāša Adameka un ukraiņa Vitālija Kļičko dueli vēroja 40 tūkstoši cilvēku. Kļičko uzvarēja desmitajā raundā ar tehnisko nokautu.

 

×

Tev ir tikai 10 sekundes,
lai nospiestu