29 novembris 2019

"Arsenal" atlaiž galveno treneri

"Arsenal" atlaiž galveno treneri

Anglijas Premjerlīgas klubs Londonas "Arsenal" šodien atlaidis galveno treneri Unaju Emeriju. Spāņu speciālists amatā bija 18 mēnešus un nomainīja leģendāro Arsēnu Vengeru.

Emerijs un "Arsenal" pagājušo sezonu noslēdza ar 5. vietu Premjerlīgā kā arī zaudējumu Eiropas līgas finālā, kas priekš pirmās sezonas nebija nemaz tik briesmīgi. Tomēr šī sezona gan aizritējusi katastrofāli un Emerijs pēdējas septiņās spēlēs nav izcīnījis nevienu uzvaru, pēdējo uzvaru gūstot 25. oktobrī. Pēdējais salmiņš kluba vadībai bija vakardienas zaudējums ar 1:2 Eiropas līgā pret Frankfurtes "Eintracht". 

Pirms "Arsenal" vadīšanas Emerijs trenēja PSG kā arī bija strādājis ar "Sevilla", Maskavas "Spartak" un "Valencia" komandām.

Emerija aizvietotājs šobrīd būs bijušais zviedru futbolists Fredijs Ljunbergs, kurš pirms tam vadīja "Arsenal" rezerves komandu.  Tikmēr kā ilgtermiņa aizstājēji tiek mintēti bijušais "Spurs" treneris Početino,  bijušais "Juventus" ģenerālis Algeri, tāpat nav izslēgta arī Vengera atgriežšanās.


×

Tev ir tikai 10 sekundes,
lai nospiestu