13 marts 2020

"Arsenal" treneris saķer vīrusu, Premjerlīgu vēl neatceļ

"Arsenal" treneris saķer vīrusu, Premjerlīgu vēl neatceļ

Anglijas Premjerlīgas klubas "Arsenal" galvenais trenreis Mikelam Arteta inficējies ar korona vīrusu. Tomēr par spīti tam, Premjerlīga spēles ierobežot vai atcelt negrasās.

"Aresnal: galvenajam trenerim Mikelam Artetam ir pozitīvas koronavīrusa analīzes. "Kluba personālam, kas nesen bijis ciešā kontaktā ar Mikelu, tagad tiks noteikta pašizolācija atbilstoši valdības ieteikumiem. Paredzam, ka tas būs ievērojams cilvēku skaits, ieskaitot pirmās komandas spēlētājus, trenerus un citus. Ir skaidrs, ka dažas spēles nebūsim spējīgi aizvadīt paredzētajā laikā." - Tā paziņoja pats klubs Slavenajam Londonas klubam sestdien paredzēta spēle Braitonā. Premjerlīga, tomēr nu tā ir atlikta uz nenoteiktu laiku.

Tomēr visā pārējā līgā gaidāmās spēles, vismaz pagaidām, nav vēl atliktas.Anglijas Premjerlīga ir vienīgā starp vadošajām līgām, kas vēl nav ierobežojusi savu spēļu norisi. "Ņemot vērā valdības jaunāko sniegto informāciju šajā pēcpusdienā, visas Premjerlīgas spēles nedēļas nogalē ritēs, kā plānots. Lai arī premjerministrs ieteica visus sporta pasākumus aizvadīt, kā ierasts, viņš arī noradīja, ka valdība apsver vērienīgu pasākumu, kā sporta sacensību, aizliegšanu. Līdz ar to turpinām cieši sadarboties ar klubiem, valdību, asociāciju un citiem iesaistītajiem, lai nodrošinātu, ka esam gatavi gadījumam, ja apstākļi mainās. Spēlētāju, personāla un līdzjutēju veselība mums ir vissvarīgākā" - tādu paziņojumu sniedza pati līga.


×

Tev ir tikai 10 sekundes,
lai nospiestu