4 novembris 2019

"Bayern" atlaiž treneri

"Bayern" atlaiž treneri

Vācijas futbola grands Minhenes "Bayern" svētdienas vakarā atlaidis galveno treneri Niko Kovaču. Tas noticis pēc zaudējuma ar 1:5 pret Frankfurtes "Eintracht".

Kovačs par "Bayern" galveno treneri kļuva 2018. gada vasarā. Pirmajā sezonā pie slavenā kluba stūres viņam izdevās to aizvest līdz Vācijas čempionu titulam, bet šosezon vienība pēc desmit kārtām ir vien kopvērtējuma ceturtajā pozīcijā.

Kovačs svētdien vēl vadīja "Bayern" treniņu, tomēr pēc tā tika atlaists. Nākamā nedēļa Minhenes komandai ir ļoti svarīga, jo vispirms to sagaida UEFA Čempionu līgas cīņa pret "Olympiacos", kam sestdien sekos Bundeslīgas duelis pret Dortmundes "Borussia". Zīmīgi, ka sākotnēji svētdien Vācijas mediji ziņoja, ka "Bayern" vadība dod Kovačam divas spēles laika, lai labotu situāciju, bet jau īsu brīdi vēlāk domas bija mainījušās un vienība paziņoja par trenera atlaišanu.

Interesanti, ka Horvāts pirms vadīja tieši "Eintracht" komandu līdz viņu pārpirka "Bayern". Kovačs 2009. gadā noslēdza spēlētāja karjeru, divus gadus strādāja par treneri Zalcburgas "Red Bull" akadēmijā, sezonu bija arī pirmās komandas asistents, vienu gadu vadīja Horvātijas U21 izlasi, bet no 2013. līdz 2015. gadam bija Horvātijas izlases galvenais treneris, bet Frankfurtei pievienojās 2016. gadā.

Nav skaidrs, kas varētu kandidēt uz "Bayern" trenera amatu, bet netiek izslēgta Žuzē Morinju kandidatūra


×

Tev ir tikai 10 sekundes,
lai nospiestu