16 decembris 2019

Čempionu līgas izloze sarūpē aizraujošus grandu dueļus

Čempionu līgas izloze sarūpē aizraujošus grandu dueļus

UEFA Čempionu līgā šodien norisinājās astotdaļfinālu izloze. Rezultāti sagādājuši faniem vairākus aizraujošus grandu dueļus.

Pagājušā gada čempione "Liverpool" tiksies ar šosezon buksējošo Madrides "Atletico" .  Interesanti, ka tieši pagājušā gada fināls notika "Atletico" stadionā un sarupēja sasniegumus "Liverpool" komandām.

Viegla izloze nepatrāpijās Mančestras "City" klubam, kuram lai izglābtu sezonu( Premjerlīgas tituls vairs nespīd) nāksies pārkāpt pāri Madrides "Real". Zinedina Zidāna komanda triumfēja 2018. gadā, finālā pieveicot Liverpūli, bet Peps Gvardiola un "City" turpina cerēt uz pirmo Eiropas titulu. 

Tāpat redzēsim 2012. gada fināla atkārtojumu, jo "Bayern" spēkosies pret "Chelsea", toreiz spēcīgāka izrādijās "Chelsea", toreiz Frenks Lampards bija Londonas kluba kapteinis, bet tagad ir treneris. Viņam viegli nebūs.

Citos dueļos, Francijas čempione PSG spēkosies ar Dortmundes "Borussia",  Parīzes klubs ierasti Čempionu līgas šajā posmā palicis bez Neimerā traumu dēļ, iespējams, šogad tas mainīsies. Itālijas čempione Turīnas "Juventus" duelēsies ar "Lyon", bet "Barcelona" tika viegls pretinieks- "Napoli", kura šobrīd ir krīzē dēļ iekšējās drāmas komandā un ir nomainījusi treneri, atlaižot Karlo Ančeltotti. 

Turnīra jaunpienācējiem "Atalanta" noveicies, jo pretī nāks "Valencia", kura nebūt nav stiprākā komanda šajā starpā, bet Žuzē Morinju un "Spurs" spēlēs pret ambiciozo "RB Leipzig", kas pirmo reiz ir nonākusi Čempionu līgas playoff zonā. Būs jaudīgi!

Pirmās spēles tiks aizvadītas 18., 19., 25. un 26. februārī, bet atbildes mači norisināsies 10., 11., 17. un 18. martā.  

 

×

Tev ir tikai 10 sekundes,
lai nospiestu