17 marts 2020

Eiropas čempionāts būs nākamvasar, pārcelti arī UEFA fināli

Eiropas čempionāts būs nākamvasar, pārcelti arī UEFA fināli

UEFA šodien piēnmusi lielus lēmumus par Eiropas futbola sacensību nākotni. Šovasar plānotais Eiropas Čempionāts futbolā pārcelts uz nākošo vasaru, bet Čempionu līgas un Eiropas līgas fināli risināsies tikai Jūnija beigās.

Eiropas čempionāta finālturnīram no 12.jūnija līdz 12.jūlijam bija jānotiek 12 Eiropas valstu pilsētās, tomēr koronavīrusa izraisītās slimības "Covid-19" straujā izplatība likusi UEFA pieņemt lēmumu par sacensību pārcelšanu uz 2021. gadu. Šobrīd tiek piedāvāts, ka turnīrs notiks nākamgad no 11.jūnija līdz 11.jūlijam.

Par lēmumu šodien notiekošajā videokonferencē balsoja 55 UEFA dalībnieces, bet oficiāli to apstiprināja UEFA Izpildkomiteja.

Čempionāta pārcelšanu atbalstījušas lielākā daļa līgu, kurām tādējādi parādās cerība vasarā noslēgt nacionālos čempionātus. Jau pirmdien atbalstu pārcelšanai pauda Itālijas Futbola federācija un A sērija.

Čempionu līgas fināls tikmēr pārcelts uz 27. jūniju, bet Eiropas līgas fināls uz 24. jūniju, pagaidām nav skaidrs kur un kad aizvadīs atlikušās playoff spēles līdz finālam.


×

Tev ir tikai 10 sekundes,
lai nospiestu