25 novembris 2019

Futbola izlase varētu tikt pie cita trenera

Futbola izlase varētu tikt pie cita trenera

Latvijas futbola izlase, iespējams, varētu atkal mainīt treneri. Latvijas futbola federācija šodien tikās un apsprieda Latvijas vīriešu futbola izlases galvenā trenera Slavišas Stojanoviča nākotni, bet par viņa atstāšanu vai atlaišanu no amata varētu lemt nākamnedēļ.

Stojanovičs bija ieradies LFF telpās, lai valdei prezentētu atskaiti par 2020. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra pēdējām divām spēlēm. Valde pēc tās apspriedās par izlases galvenā trenera amata nākotni, bet balsojums par līgumsaistību turpināšanu vai pārtraukšanu varētu tikt veikts nākamnedēļ. Tāpat LFF izstrādās izlases attīstības plānu nākamajiem četriem gadiem, nav gan skaidrs, vai tas iekļaus Stojanoviču.

Valstsvienības galvenais treneris šajā amatā oficiāli tika apstiprināts 2019. gada 1. martā, vienojoties par darba attiecībām uz trim gadiem. Slovēņu speciālists vairākas reizes uzsvēris, ka gribētu turpināt darbu ar izlasi. LFF laužot līgumu nāktos izmaksāt pamatīgu kompensāciju.

Stojanoviča vadībā izlase aizvadīja desmit 2020. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas cikla spēles, kuru laikā tika izcīnīta viena uzvara, bet piedzīvoti deviņi zaudējumi, izlasei ieņemot sesto, pēdējo vietu G apakšgrupā.


×

Tev ir tikai 10 sekundes,
lai nospiestu