22 janvāris

Futbola izlase martā aizvadīs divas pārbaudes spēles

Futbola izlase martā aizvadīs divas pārbaudes spēles

Latvijas futbola izlase izziņojusi divas pārbaudes spēles, kuras aizvadīs Martā gaidāmajā izlašu logā. Tās būs pirmās pārbaudes spēles kopš 2018. gada vasaras.

Vispirms Latvijas izlase 26. martā aizvadīs spēli ar Melnkalni(64. vieta rangā), bet pēc tam 30. vai 31. martā aizvadīs maču pret Sanmarīno(209.vieta rangā). Tās Latvijas izlasei būs pirmās spēles jaunā galvenā trenera Daiņa Kazakeviča vadībā. Abi mači tiks aizvadīti izbraukumā.

Ar abiem pretiniekiem Latvija jau spēlējusi. Ar Melnkalni Latvijas izlase tiktāl spēlēja vienu reizi, piedzīvojot neveiksmi ar 0:2. Savukārt ar Sanmarīno mūsu valstsvienība sacentusies četrreiz, gūstot trīs uzvaras un vienu neizšķirtu, kopējai vārtu starpībai esot 6:1.

LFF: " Mūsu komanda saņēma vairākus piedāvājums aizvadīt pārbaudes spēles ar citām Eiropas izlasēm, kā arī bija ielūgumi uz Āziju, taču pēc rūpīgas visu priekšlikumu izsvēršanas, novērtējot visus "par" un "pret", izvēle krita par labu mačiem ar Melnkalni (64. vieta FIFA rangā) un Sanmarīno (209. vieta FIFA rangā). Šāds koncepts, ka vienas treniņnometnes laikā ir viena spēle ar spēcīgāku pretinieku un viena pret nomināli vājāku, uzskatāms par optimālu gan komandas attīstības, gan 2020. gada spēļu kalendāra kontekstā. "


×

Tev ir tikai 10 sekundes,
lai nospiestu