28 novembris 2019

Izlasei labs kāpums FIFA rangā

Izlasei labs kāpums FIFA rangā

Latvijas futbola izlase jaunākajā FIFA veidotajā izlažu rangā pakāpusies un tagad ieņem 137. vietu. Tas ir kāpums par sešām vietām. 

Pateicoties izcīnītajai uzvarai pār Austriju, Latvijas izlase veikusi sešu vietu kāpumu pasaules rangā un pacēlusies uz 137. pozīciju. Priekšā mūsējiem atrodas Mjanma, bet aiz muguras ir Taivāna. No Eiropas valstīm tuvākā sekotāja ir 175. vietā esošā Moldova. Pirms uzvaras pret Austriju latvieši nebija uzvarējuši kopš 2018. gada vasaras, kad Baltijas kausā pieveica Igauniju. Arī 2017. gadā tika izcīnīta tikai viena uzvara – 4:0 pret Andoru. 137. vieta joprojām silktākā Baltijā- Igaunija ieņem 101. vietu, bet Lietuva ir daudz tuvāk, tikai 131. vietā. Jāpiemin, ka pundurvalsts Andora, šobrīd ieņem 135. vietu, kas ir augstāka par Latvijas.

Pasaules ranga pirmo trijnieku veido Beļģija, Francija un Brazīlija. Starp vadošajām komandām izmaiņas meklējamas sestajā un septītajā vietā – augšup pakāpusies Horvātija, kas apsteigusi Portugāli. Citu izmaiņu desmitniekā nav.


×

Tev ir tikai 10 sekundes,
lai nospiestu