10 februāris

Latvijā spēlēs Pogbā

Latvijā spēlēs Pogbā

Latvijas futbola čempionvienība  "FC Riga" panākusi vienošanos ar Pols Pogbā brāli Florentēnu Pogbā, kurš komandai pievienojies uz pārbaudes laiku.

Florentēns Pogbā pazīstams ar savu skaļo uzvārdu - viņa jaunākais brālis Pols ir viens no labākajiem pussargiem pasaulē un spēlē Mančestras "United" sastāvā, tomēr arī vecākais Pogba ir futbolā guvis labu CV. Viņš spēlē aizsarga pozīcijā un no no. līdz 2017. gadam, bija sākumsastāva spēlētājs Francijas klubā "St.-Etienne" spēlējot gan Eiropas līgā, gan veiksmīgi startējot Francijas čempionātā, ieņemot pat piekto vietu. 

Francijā Pogba saņēma 650 tūkstošus eiro sezonā, tomēr pēdējos gados viņa karjerā vērojama lejupslīde. 2017./18. g. sezonas pirmajā pusē viņš "Ligue 1" aizvadīja tikai piecas spēles un sezonas vidū pārcēlās uz Turcijas Superlīgu, kur neglāba "Genclerbirligi" no izkrišanas. Maijā svarīgā spēlē Pogbā, kad jau bija veiktas visas trīs maiņas, savainojuma dēļ patvaļīgi pameta laukumu un tehniskajā zonā iesaistījās ķīviņā ar komandas biedriem. Pusgadu bijis bez darba, 2019. gada sākumā viņš pievienojās Atlantas "United", MLS aizvadot 16 spēles, tomēr vairāk atrodoties rezervē. MLS viņa garantētā alga pirms nodokļiem bija 324 tūkstoši ASV dolāru jeb 295 tūkstoši eiro. Novembrī Pogbā atgriezās Gvinejas izlasē, aizvadot pārbaudes spēli pret Čīli.


×

Tev ir tikai 10 sekundes,
lai nospiestu