7 februāris

Latvijas labākais futbolists grib kļūt par Polijas pilsoni

Latvijas labākais futbolists grib kļūt par Polijas pilsoni

Latvijas izlases futbolists, vārtsargs Pāvels Šteinbors tuvākajā laikā vēlas kļūt par Polijas pilsoni. Polijā Šteinbors dzīvo jau septiņus gadus.

Vārtsargs  Polijas kluba "Arka" rindās spēlē kopš 2016. gada, bet Polijas komandas viņš pārstāvējis arī iepriekš. Šteinbors atklāja, ka šomēnes grasās iesniegt dokumentus, lai kļūtu par Polijas pilsoni. "Grūti pateikt, kad tieši nonācu pie šāda lēmuma, bet uzskatu, ka tagad ir pareizais laiks," teica 34 gadus vecais futbolists. Viņš nekad nav slēpis, ka Gdiņu uzskata par savām otrajām mājām.  Ja Polijas pilsonība tiktu pieņemta, Šteinbors varētu spēlēt Latvijas izlasē, jo iespējama dubultpilsonība.

Viņš iepriekš atzinis, ka pēc karjeras beigām labprāt kopā ar sievu izveidotu restorānu, tomēr neizslēdz iespēju, ka varētu palikt futbolā kā treneris. "Kas zina, varbūt kļūšu par galveno, nevis par vārtsargu treneri. Man ir daudz plānu, daudz interešu un ideju, tāpēc nevaru skaidri pateikt, ko darīšu pēc karjeras. Būs nepieciešams laiks, lai mierīgi par visu padomātu."

2019. gads Pāvelam Šteinboram individuāli bija ļoti veiksmīgs – viņš tika atzīts par Latvijas labāko futbolistu un saņēma vietējās balvas Polijā, tika iekļauts Gdiņas "Arka" 90 gadu jubilejas simboliskajā izlasē, plus parakstīja jaunu līgumu ar komandu uz vēl divām ar pusi sezonām. "Ja runājam tikai par mani, tad piekritīšu – gads bija veiksmīgs. Taču es nespēlēju tenisu, bet gan komandas sportu. Individuālās balvas ir svarīgas, ir patīkami, taču to visu iemainītu pret "Arka" uzvarām," teica Šteinbors.

 

×

Tev ir tikai 10 sekundes,
lai nospiestu