5 februāris

Mesi salecās ar komandas vadību

Mesi salecās ar komandas vadību

Pasaulē labākais futbolists, "FC Barcelona" uzbrucējs Lionels Mesi publiski iesaistījies viedokļu apmaiņā ar komandas vadību saistībā ar neseno galvenā trenera nomaiņu.

"Barcelona" atlaida galveno treneri Ernesto Valverdi 13. janvārī, un sporta direktors Eriks Abidals, kurš pats savulaik spēlēja Barselonas komandā kopā ar Mesi, norādīja, ka daļa vainas notikušajā jāuzņemas arī komandas spēlētājiem. Francūzis apgalvoja, ka spēlētāji nav bijuši mierā ar Valverdi un viņa vadībā nav strādājuši ar pietiekami lielu atdevi.

Lai arī Mesi ārkārtīgi reti iesaistās šāda veida diskusijās, futbolists izmantojis "Instagram" platformu, lai šoreiz tomēr komentētu šādus Abidala izteikumus. "Atklāti sakot, man nepatīk darīt šādas lietas, bet uzskatu, ka katram jābūt atbildīgam par savu rīcību un saviem lēmumiem. Spēlētāji ir atbildīgi par to, kas notiek laukumā un mēs paši pirmie atzīstam, ja neesam labi [spēlējuši]. Cilvēkiem sporta direktorātā vajadzētu saprast savu atbildību un pāri visam citam - uzņemties atbildību par pašu pieņemtajiem lēmumiem. Visbeidzot, kad tiek runāts par spēlētājiem, būtu jānosauc vārdi, jo, ja tā nenotiek, mūs visus apmelno un tas veicina komentārus, kas nav patiesi," rakstīja Mesi.

Ņemot vērā, ka Mesi līgumā ir punkts, kas ļauj izcilajam spēlētājam vienpusēji pārtraukt līgumsaistības ar klubu pēc šīs sezonas, šādi Mesi izteikumi radījuši lielu ažiotāžu.

 
 

×

Tev ir tikai 10 sekundes,
lai nospiestu