30 decembris 2019

Norvēģu supertalants pievienojas "Borussia"

Norvēģu supertalants pievienojas "Borussia"

Futbolā sācies  ziemas pārēju periods un pirmais skaļais vārds ir nomainījis komandu. Norvēģu supertalants Ērlings Holanns atstās Zalcburgas "Red Bull" un pievienosies Dortmundes "Borussia" komandai.

19 gadīgais uzbrucējs pirms gada pievienojās Zalcburgas komandai, sākotnēji sniegums nebija pārliecinošs, tomēr sākoties šai sezonai viss mainījās. Viņš 22 spēlēs paspējis gūt 28 vārtus. Sešās UEFA Čempionu līgas grupu turnīra spēlēs Holanns guva astoņus vārtus un radīja milzīgu interesi par sevi no superklubiem.

Lielāko interesi izrādija Mančestras "United", "Juventus" un Liepzigas "Red Bull". Holanns izvēlējies pievienoties Dortmundes "Borussia", un šodien šo informāciju publiski izziņoja arī pats Vācijas klubs. Uzbrucējs līgumu ar "Borussia" noslēdzis uz četrām ar pusi sezonām. "Lai gan viņš saņēma piedāvājumus no lielākajiem Eiropas klubiem, Erlings Holanns nolēmis, ka viņa labākā opcija karjeras turpināšanai ir pievienoties mūsu projektam. Mūsu uzstājība ir attaisnojusies," komentēja "Borussia" izpilddirektors Hanss-Joakims Vacke.

Interesanti ir darījuma finansiālie aspekti. Kā vēsta apskatnieki, Holanns saņems mazāk kā viņa aģents un tēvs. Uzbrucējs pirmās divas sezonas pelnīs sešus miljonus eiro gadā, bet viņa tēvs par šo darījumu saņems desmit miljonus eiro uzreiz, tāpat arī futbolista aģents, Mino Raiola iekasējis 15 miljonu  eiro komisijas maksu. "Borussia" par Holannu Austrijas komandai tikmēr samaksāja 20 miljonus. 

Dortmundei februārī un martā jāaizvada Čempionu līgas izslēgšanas turnīra pirmās kārtas mači pret "Paris Saint Germain". Bundeslīgā komanda šobrīd ieņem ceturto pozīciju, no līdervienības "RB Leipzig" atpaliekot par septiņiem punktiem.

 

×

Tev ir tikai 10 sekundes,
lai nospiestu