24 janvāris

Nosaukts 2019. gada Latvijas labākais futbolists

Nosaukts 2019. gada Latvijas labākais futbolists

Latvijas Futbola federācija šodien nosaukusi 2019. gada Latvijas labāko futbolistu.  Par to ir kļuvis Polijā spēlējošais vārtsargs Pāvels Šteinbors.

Balsojumā Pāvels Šteinbors ieguva 49 balsis, bet viņa tuvākais sekotājs ar 24 balsīm bija Mārcis Ošs. Šajā nominācijā balsot varēja LFF nacionālo izlašu treneru padome, Virslīgas komandu galvenie treneri un kapteiņi, biedrība "Latvijas Futbola Virslīga", 1. līgas komandu galvenie treneri un kapteiņi, LFF valdes locekļi un sporta žurnālisti.

Ikdienā 34 gadus vecais Šteinbors spēlē Polijas līgas komandā Gdiņas "Arka", kur izpelnījies fanu un komandas vadības novertējumu, tāpat eksperti uzskata, ka Šteinbors ir TOP3 vārtsargs visā Polijas līgā. 

Tāpat aizvadītajā gadā Pāvels Šteinbors devās laukumā astoņās Latvijas nacionālās izlases spēlēs, bet pirms tam kopš 2015. gada viņa kontā bija vien četras spēles valstsvienības rindās.

Tāpat šodien paziņoti arī citu balvu uzvarētāji.Aizvadītā gada "Optibet" virslīgas čempionāta labākā spēlētāja balvu ieguvis RFS vienības serbu uzbrucējs Darko Lemajičs, kurš, pateicoties 15 gūtajiem vārtiem, ieguvis arī speciālbalvu kā virslīgas labākais vārtu guvējs. Savukārt "Riga FC" līdz virslīgas čempionu titulam aizvedušais Mihails Koņevs nosaukts par gada labāko treneri Latvijas futbolā.

Jau trešo reizi pēc kārtas par Latvijas jaunatnes labāko futbolistu nosaukts Latvijas izlases un Šveices kluba FC "Sion" uzbrucējs Roberts Uldriķis, iegūstot Ilmāra Liepiņa vārdā nosaukto balvu, savukārt Latvijas izlases spēlētāja, BFC "Daugavpils" pārstāve un Preiļu futbola audzēkne


×

Tev ir tikai 10 sekundes,
lai nospiestu