22 oktobris 2019

"Real" meklēs pirmo uzvaru Čempionu līgā

"Real" meklēs pirmo uzvaru Čempionu līgā

UEFA Čempionu līgā šovakar vairāki interesanti mači. Centrālajā spēlē Madrides "Real" cīnīsies pret Stambulas " Galatasaray", "Real" šosezon Čempionu līgā nav uzvarējusi. Mača sākums 19:45 un to tiešraidē varēs vērot "TVPlay Sports" platformā.

Zinedina Zidāna vadībā Madrides "Real" kļuva par pirmo komandu vēsturē, kas trīs reizes uzvarējusi Čempionu līgā. Pēc speciālista aiziešanas dominance pārtrūka, bet atgriešanās nav nozīmējusi automātiskus punktus turnīra tabulā. Karaliskā vienība šokējoši atrodas pēdējā vietā grupā, divos mačos paņemot tikai vienu punktu. Eiropas sezona tika sākta ar bezcerīgu 0:3 viesos pret PSG, kamēr pirmajā mājas spēlē tika piedzīvots šoks pret "Brugge" – 2:2. Turklāt vajadzēja glābties, jo pēc puslaika "Real" atradās iedzinējos ar 0:2. Kasemiru izlīdzinājumu panāca vien 85. minūtē, mirkli iepriekš sāncenšiem paliekot mazākumā.

 

Šovakar "Real" viesosies pie Stambulas "Galatasaray", kam mājās ir pozitīva bilance pret slaveno Spānijas klubu – divas uzvaras un viens zaudējums. Pēdējā mačā 2013. gada septembrī turki cieta sagrāvi ar 1:6. Toreiz divreiz izcēlās Karims Benzemā. Viņš būs gatavs doties laukumā, bet "Real" traumu problēmas joprojām ir ieilgušas. Šodien  spēlēt nevarēs Garets Beils un Luka Modričs, kamēr Toni Kross atrodas zem jautājuma zīmes. Ierindā  gan atgriezies Edens Azārs. Tikmēr "Galatasaray" iespējams nevarēs palīdzēt vasarā iegūtais uzbrukuma zvaigzne Radamels Falkao.

Stambulas vienības galvenais treneris Fatihs Termins neuzskata, ka "Real" problēmas būs ilgstošas un ka tām vajadzētu pievērst uzmanību: "Katrai komandai ir kāpumi un kritumi. Pat tik lielām komandām kā Madrides "Real". Zidānam piemīt nepieciešamās zināšanas un pieredze, lai tiktu laukā no grūtās situācijas." Arī pats Zidāns labi apzinās situāciju, kurā atrodas. "Šeit esmu jau 18 gadus, un grūti brīži bijuši arī kā spēlētājam. Zinu, kur atrodamies un kāds ir spiediens. Gribam tikt pie trim punktiem, un vēlamies šo tradīciju sākt jau no nākamās spēles," teica Zidāns.

 

×

Tev ir tikai 10 sekundes,
lai nospiestu