15 marts 2020

Iestrēdzis mājās? Līgas kuras vēl turpinās.

Iestrēdzis mājās? Līgas kuras vēl turpinās.

Koronas vīruss pamatīgi ietekmējis gan visu sabiedrību, gan sporta pasauli. Lielākā daļa Pasaules sporta līgu pārtraukšas savu darbību, tomēr ir vairāki laba līmeņa čempionāti, kuri (vismaz pagaidām) nav apstājušies.

P.S Lūdzam ņemt vērā, ka informācija var strauji mainīties.

Hokejs

Image result for miks indrašis

KHL 

Lielākais un zināmākais čempionāts, kas turpina darboties ir KHL, tur šobrīd aktīvi norsinās playoff spēles. Tiesa, divas komandas - "Jokerit" un "Barys" pašas paziņojušas, par sezonas pārtraukšanu, tomer Krievijas klubi vēl turpina spēlēt. Turpina spēlet arī Miks Indrašis Maskavas "Dinamo" sastāvā, viņš ir vienīgais latvietis, kurš vēl nav beidzis KHL sezonu. KHL ir arī šobrīd pieejamākais sports, kuram sekot līdzi. To var vērot "TVPlay Sports" platformā.

17.03 - KHL sezona pārtraukta līdz 10.04

MHL un VHL

Arī Krievijas zemākās līgas turpina spēlēt. Gan junioru ( MHL), gan VHL ( Otrā spēcīgākā līga) risinās playoff cīņas. Mūsu "HK Rīga" ir jau izstājusies, tomer laba līmeņa junioru hokejs turpinās. VHL šosezon spēlējuši deviņi latvieši, tomēr visiem sezona jau ir beigusies.

Baltkrievijas hokeja līga

Arī Baltkrievu čempionāts, kurā pirms desmit gadiem spēlēja Latvijas komandas, turpina spēlēt. Arī tur šobrīd aktīvi risinās playoff mači. Čempionāta līmenis ir diezgan zolīds un hokejs ir skatāms.

Baksetbols

Image result for artūrs ausējs ural

Turcijas līga

Turcijas basketbola līga ir viena no labākajām līgām Eiropā, tā joprojām turpina sezonu, tiesa, bez skatītājiem. Līmenis ir patiešām labs - 2 klubi spēlē Eirolīgā, bet teju puse līgas dažādos citos Eiropas turnīros. Tāpat sastāvos ir vairāki bijušie NBA spēlētāji. Pagājušajās sezonās vairāki Latvijas izlases spēlētāji spēlējuši Turcijā, bet šosezon nevienam tur nav sanācis uzkavēties.

Krievijas Superīga 

Krievijas otrā spēcīgākā līga pēc VTB līgas tuprina spēlēt.  Latvijas izlases kandidāti Artjoms Butjankovs un Artūrs Ausējs aizvada sezonas ar saviem klubiem -    Jaroslavļas “Burevestnik"   un Jekaterinburgas “Ural". Līgas līmenis ir nedaudz augstāks par mūsu pašu LBL- EST līgu.

16.03: Sezona apturēta

Futbols

Image result for Zenit rpl

Krievija

Krievijas futbola līga turpina darbību. Pēc UEFA koeficenta līga ieņem sesto vietu visā Eiropā, tas ir labs čempionāts, kur pirms 10-15 gadiem spēlēja Latvijas izlases spēlētāji, kā arī strādāja Aleksandrs Starkovs.  Lielākie klubi ir "Zenit" un Maskavas komandas "CSKA" un "Lokomativ". Tāpat spēles vērot ir ļoti viegli - tās bezmaksas var vērot Krievijas līgas officālajā youtube kanālā.

17.03 - Sezona apturēta

Turcijas Superlīga

Desmitais spēcīgākais čempionāts turpina darboties. Superlīgu pēdējos gados iecienījušas zvaigznes, kuras ir savas karejas norietā, tā, piemeram, šosezon tur spēlē "United" un "Monaco" bijusī zvaigzne Falkao. 

Ukrainas Premjerlīga

Ukrainas futbols sevi jau ir paspējis pierādīt. Grandi Doņeckas "Shaktar" un Kijevas "Dinamo" liekus komentārus neprasa. Šogad Ukrainas Premjerlīgā ir trīs latvieši. Kaspars Dubra regulāri spēlē pamatsastāvā "FC Oleksandriya" sastāvā, Andrejs Cigaņiks nesen pievienojies "Zorya Luhansk", bet vietu "Kolos"  sastāvā cenšas izkarot Vladislavs Soloveiciks. 

Nacionālā Līga ( Anglijas Piektā līga)

National Leauge ir augstākais futbols, kas šobrīd norisinās Anglijā. Lai gan tā ir tikai piektā līga, visas komandas ir profesionālas un spēlē stadionos ar vismaz 5000 tūkstošu ietilpību. Šo līgu iecienījuši totolizatoru spēlmaņi.

17.03  - Sezona apturēta

Dienvidamerikas futobla līgas

Ja naktī ir vēlme un vajadzība pēc sporta, tad iesākam pievērsties Dienvidamerikas futbola līgām. Šobrīd darbojās gan Čīles līga, gan dažādi Brazīlijas kausi un reģionālie čempionāti, kuros līmenis neatpaliek no Eiropas futbola, tāpat arī tiek aizvadītas spēles Argentīnas kausa izcīņā ar leģendāriem klubiem.


×

Tev ir tikai 10 sekundes,
lai nospiestu