14 janvāris

Bezcerīgais "Dinamo" aizvadīs maču pret "SKA"

Bezcerīgais "Dinamo" aizvadīs maču pret "SKA"

KHL klubs Rīgas "Dinamo" šovakar izbrauumā aizvadīs spēli pret rietumu konferences grandu Sankpēterburgas "SKA"

"Dinamo" joprojām tuprina atrasties bedrē un ar katru maču šobrīd slīd tikai zemāk. Komanda atrodas zemā punktā un pēdējās divās spēlēs piedzīvotas tikai sagrāves- Vispirms 0:7 pret "Jokerit", bet pēc tam 0:5 pret "Salavat Yulaev", šodien rezultāts varētu būt līdzīgs, jo uz papīra "SKA" ir stiprāka komanda par abiem diviem iepriekšējajiem pretiniekiem.

Cerību var dot fakts, ka ar "SKA" šosezon esam nospēlējuši cerīgi un 3.novembra mačā komanda zaudēja tikai pēcspēles metienos ar 3:4. Pēc tam gan zaudēts ar 0:3 un 3:5.

Šobrīd gan neizskatās ka "Dinamo" ir komanda, kas varētu gūt 3 vārtus mačā, it īpaši pret "SKA". Komandas rezultatīvākais spēlētājs ir Lauris Dārziņš(9+19), bet viņš ir savainots. "Dinamo" sastāvā ir tikai vēlviens latviešu hokejists, kurš guvis vairāk par desmitpunktiem, tas ir Miķelis Rēdlihs kura kontā 13 punkti. 

Uzbrukumā pazuduši arī maiņas partneri Ņikita Setdikovs (2+6) un Aleksandrs Protapovičs (2+4). Setdikovs nav guvis vārtus jau divus mēnešus, bet Protapovičs, tāpat kā partneris, bez punktiem palicis piecas spēles pēc kārtas.

 "Dinamo" vairs par playoff domāt nevar, komanda šobrīd netieši piedalās "Bezcerības kausā" , sacenšoties ar Minskas "Dinamo", par to kura komanda nebūs pēdējā līgā. Abām šobrīd ir 32 punkti, par 10 punktiem atpaliekot no visas pārējās līgas.
 

Pēc šīvakara mača sekos KHL Zvaigžņu spēles pārtraukums.  "All Star" mačā ir iekļauts Lauris Dārziņš, bet viņš savainojuma dēļ varētu nespēlēt. Nākamo spēli ''Dinamo'' pēc tam aizvadīs 21. janvārī mājās pret ''Sochi''.


×

Tev ir tikai 10 sekundes,
lai nospiestu