30 janvāris

"Dinamo" mačs pret Indraši un Maskavas kolēģiem

"Dinamo" mačs pret Indraši un Maskavas kolēģiem

KHL klubs Rīgas "Dinamo" šovakar Maskavā aizvadīs spēli pret vietējo "Dinamo", kura sastāvā spēlē Miks Indrašis. Mača sākums 18:30 un tiešraide "Go3" platformā.

Abi "Dinamo" jau zina savas sezonas turpinājumu. Rīgas "Dinamo" pēc iepriekšējā zaudējuma pret "Sibir" vairs nevar pat teorētiski iekļūt playoff, līdz ar to sezona ir officiāli norakstīta, bet tikmēr Maskavas "Dinamo" ir viena no četrām rietumu komandām, kas nodrošinājusi dalību playoff.

Jau otro sezonu Maskavā aizvada Miks Indrašis. Uzbrucējam iet sekmīgi, bet var labāk. Uzvarā pār Podoļskas ''Vityaz'' (3:1) pielika spēlei punktu, ieraidot ripu tukšos vārtos, bet nākamajā mačā pret Ņižņijnovgorodas ''Torpedo'' (5:1) izcēlās ar divām rezultatīvām piespēlēm. Šī ir tikai otrā reize šosezon, kad Indrašis ticis pie punktiem vismaz divās spēlēs pēc kārtas. Pēc spēles uz kluba reportiera jautājumu, vai beidzot izdevies atrast savu spēli, latvietis nosmejot atbildēja: ''Vēl ne. Zinu, ka varu labāk. Momenti ir, bet tie jārealizē." Sezonā, kas Mikam iznākusi gana saraustīta savainojumu dēļ, 34 mačos sakrāti 17 (5+12) punkti. Gadu iepriekš regulārajā čempionātā uzbrucējs guva 31 (16+15) punktu 55 spēlēs.

Rīgas "Dinamo" gan ko pozitīvu atrast ir grūti. Uzvarēts nav kopš 4. janvāra, bet rezultatīvākais spēlētājs Lauris Dārziņš jau septiņus mačus pēc kārtas nespēj gūt punktus. Komandā iepriekšējā spēlē debitējuši uzbrucēji Reinis Lejnieks un Jānis Švanenbergs, kuri uz ledus kāps arī šovakar.

Abi "Dinamo" šosezon spēlējuši divas reizes, abas reizes stiprāka, protams, bija Maskavas komanda, tiesa, iepriekšejā mačā mūsējie zaudēja tikai papildlaikā, ar 3:4


×

Tev ir tikai 10 sekundes,
lai nospiestu