8 janvāris

"Dinamo" mačs pret Kuldas komandu

"Dinamo" mačs pret Kuldas komandu

KHL klubs Rīgas "Dinamo" šovakar aizvadīs maču savās mājās pret Čerepovecas "Severstal", kuras sastāvā ir Artūrs Kulda. Mača sākums 19:30 un tiešraide kanālā "TV6".

"Dinamo" gadu iesāka cerīgi, gūstot divas uzvaras, bet viss labais progress sabruka iepriekšejā mačā. Spēlējot pret Jāņa Kalniņa "Jokerit" "Dinamo" ielaida septiņus bezatbildes vārtus. Ja Somijas vienība mača vidū nebūtu pamatīgi samazinājusi apgriezienus, rezultāts varēja būt vēl sliktāks. Sāncenšu rindās sauso spēli aizvadīja Jānis Kalniņš, bet dāņi Niklass Jensens un Peters Regīns izcēlās ar hat-trick.

Šis nebija pirmais 0:7 zaudējums šogad.  2. oktobrī nācās atzīt Boba Hārtlija vadītās Omskas "Avangard" pārākumu. Toreiz arī nākamais mačs nebija īpaši labāks, izbraukumā ar 1:6 piekāpjoties Maskavas CSKA. Starpība gan tā, ka pretī stājās čempione, kamēr šovakar būs jāspēkojas pret Čerepovecas "Severstal", kas pieskaitāma KHL apakšgala komandām. Tā Rietumu konferencē ieņem desmito vietu, bet rīdzinieki atrodas pozīciju zemāk. Tiesa, komandas šķir astoņi punkti, tāpēc "Dinamo" diezin vai turpinājumā izdosies apsteigt "Severstal".

Pretinieku sastāvā uz ledus dosies Artūrs Kulda, kurš šosezon pārstāvējis arī "Dinamo" krāsas.  Līgumā tika iekļauts punkts, ka Kulda izdevīgāka piedāvājuma gadījumā drīkst doties prom, un pēc sešām aizvadītām spēlēm ceļi šķīrās. Kulda "Dinamo" rindās tika pie divām piespēlēm, bet "Severstal" aizvadītajās trīs spēlēs viņš pagaidām ir bez punktiem. Laukumā vidēji pavadītas 20:17 minūtes un sakrāts +1 lietderības koeficients, komandai izcīnot divas uzvaras.

Čerepovecā spēlē četri leģionāri – divi aizsargi (Kulda un kanādietis Džefs Kinreids) un divi uzbrucēji (slovāks Adams Liška un kanādietis Kails Čipčura). Tomēr komandas rezultatīvākais spēlētājs ir Daniils Vovčenko, kurš sakrājis 21 punktu. Viņš jau tagad apsteidzis savu pagājušās sezonas rezultātu, bet karjeras rekords ir 29 punkti. Tieši Vovčenko kā vienīgais no savas komandas tika izraudzīts dalībai Zvaigžņu spēlē. No "Dinamo" atzinība tika kapteinim Laurim Dārziņam, bet viņš iedzīvojies traumā, un tiek prognozēts, ka atgriešanās laukumā tik drīz nenotiks.


×

Tev ir tikai 10 sekundes,
lai nospiestu