22 novembris 2019

"Dinamo" sāks izbraukuma tūri ar spēli pret "Vitjaz"

"Dinamo" sāks izbraukuma tūri ar spēli pret "Vitjaz"

KHL klubs Rīgas "Dinamo" šodien uzsāks izbraukuma sēriju. Pirmais mačs tiks aizvadīts pret "Vitjaz" komandu, kuru pirms nedēļas "Dinamo" sagrāva ar 4:0. Mača sākums 18:30, un tiešraide "TVPlaySports" platformā.

Ģirta Ankipāna vadītā komanda nupat noslēgusi piecu mājas spēļu sēriju, kurā no desmit iespējamajiem punktiem izdevās iegūt sešus.  Iepriekšejā mačā papildlaikā ar 4:3 zaudēts Maskavas "Dinamo" Lai cerētu uz stabilu kāpumu un vismaz tuvošanos izslēgšanas spēļu zonai, kas ir astoņu punktu attālumā, ''Dinamo'' akūti pietrūkst stabilitātes sniegumā. Šosezon vēl nav izdevies izcīnīt vairāk par divām uzvarām pēc kārtas.

Iepriekšējā mačā pēc vairāku spēļu izlaišanas savainojumu dēļ ierindā atgriezās Lauris Dārziņš un Brendons Makmilans. Līdz ar komandas rezultatīvāko vīru atgriešanos arvien konkurētspējīgāks izskatās arī komandas sastāvs. Turklāt ne tikai uz papīra, bet arī laukumā, ko apliecināja mačs pret maskaviešiem, kad izdevās atspēlēt divu vārtu deficītu pret vienu no līgas vadošajām komandām ar KHL rezultatīvākajiem hokejistiem sastāvā, beigās tomēr ciešot sāpīgu neveiksmi. Pirms tam gan sekoja neizteiksmīgs mačs ar ''Sochi'' (1:2), pierādot stabilitātes trūkumu. Tiesa, šobrīd lielākā sāpe ''Dinamo'' ir spēle vairākumā, kur statistika ir katastrofāla - mājas sērijā realizēts tikai viens no 21 vairākuma.

Par spīti sniegumam, "Dinamo" vairs nav sliktākā komanda līgā un šobrīd apdzen Minskas "Dinamo". Komanda centīsies pakāpties arī šovakar uzvarot "Vitjaz". Abas komandas šosezon tikušās divas reizes uzvaras dalot uz pusēm, pēdējo reizi specīgāki bija mūsējie, uzvarot ar 4:0. Tovakar vārtus guva četri dažādi hokejisti, bet Aleksanders Salāks atvairīja visus 28 pretinieku metienus. Gaidāms, ka čehs, kurš izlaida iepriekšējo spēli, šovakar atgriezīsies komandas vārtos. Laukumā šovakar gan neredzēsim Vitāliju Pavlovu un Kristoferu Berglundu, kuri palikuši Rīgā un ārstē savainojumus. 

 
 

×

Tev ir tikai 10 sekundes,
lai nospiestu