3 februāris 2020

"Dinamo" šodienas uzdevums - nenorauties ar 0:7

"Dinamo" šodienas uzdevums - nenorauties ar 0:7

KHL klubs Rīgas "Dinamo" šovakar ar maču pret Helsinku "Jokerit" uzsāks pēdējo mājas spēļu sēriju šajā sezonā. "Dinamo" iepriekšējā mačā  pret "Jokerit" zaudēja ar 0:7. Mača sākums 19:30 un tiešraide TV6 kanālā.

"Dinamo" turpina lauzt rekordus. Tā piemerām, komanda šobrīd zaudējusi deviņus mačus pēc kārtas un tas ir šīs sezonas atkārtots rekords, turklāt iepriekšējās trīs spēlēs ''Dinamo'' cietuši divus sausos zaudējumus, tai skaitā arī aizvakar Kazaņā pret "Ak Bars".

No turnīra tabulas viedokļa vienīgā intriga Rīgas klubam ir cīņa par nepalikšanu pēdējiem visā līgā. Šobrīd vienīgā konkurente tam ir Minskas ''Dinamo'' vienība, un tieši šīs divas Rietumu konferences lejasgala vienības ir vienīgās divas KHL komandas, kas zaudējušas jebkādas matemātiskas izredzes kvalificēties izslēgšanas spēlēm. Pēdējā vietā pašlaik atrodas tieši rīdzinieki, kuriem 53 spēlēs 34 punkti, bet minskieši 54 mačos iekrājuši par punktu vairāk.

Šodienas pretinieks "Dinamo" ir ļoti labi zināms. Pirms nepilna mēneša Helsinku komadna rīdziniekus samizoja ar 0:7, visus vārtus gūstot nepilnā pusstundā. Šodien var gadīties līdzīgi, jo "Joekrit" ir ļoti motivēta - vakar ciests zaudējums pret "Lokomativ", tāpēc komanda gribēs reanimēties, par spīti tam, ka playoff jau nodrošināti.


×

Tev ir tikai 10 sekundes,
lai nospiestu