5 novembris 2019

Hārtlijs meklē darbu Gudļevskim

Hārtlijs meklē darbu Gudļevskim

Latvijas izlases galvenais treneris Bobs Hārtlijs atklājis nedēļas nogales pārbaudes turnīra mērķus un uzdevumus. Viens no tiem ir palīdzēt atrast klubus Arturam Kūldam un Kristeram Gudļevskim.

"Gudļevskis spēlēs vismaz divos mačos, taču vēl neesmu izlēmis, tieši kuras spēles tās būs. Gribu vēl parunāt ar Gudiju. Zvanīju uz Somiju, Šveici un arī dažām Vācijas komandām, cenšoties palīdzēt viņam. Kristers ir pelnījis spēlēt, taču hokejā reizēm tā notiek. Komandā ir vajadzīgi tikai divi vārtsargi. Protams, mēs nevienam vārtsargam pasaulē nevēlam ļaunu, taču ceram, ka šajā turnīrā viņš atgriezīsies uz ledus un pēc tam saņems kādu zvanu," stāstīja Hārtlijs.

"Elvis Merzļikins ir NHL, Jānim Kalniņam ir daudz darba Helsinku "Jokerit" komandā. Novembrī neveidojam izlasi, kas spēlēs pasaules čempionātā. Šobrīd mums nav nekādas idejas, kuri varētu būt vārtsargi pasaules čempionātā. Gudļevskis ir bijis ļoti lojāls komandai. Pirms diviem gadiem viņš atlidoja no Ziemeļamerikas, lai pievienotos izlasei Popradā. Citi hokejisti pēc tādiem smagiem pārlidojumiem atteiktu," komentēja Hārtlijs.

Hartlījs atklājis arī Kuldas situāciju: "Ar Artūru runāju tad, kad spēlējām Rīgā pret "Dinamo". Artūrs spēlēs visus trīs mačus. Gribu uzvarēt visos mačos un iedot visiem spēlētājiem pieredzi, taču pats svarīgākais ir, lai Kulda un Gudļevskis tiktu pie komandām. Viņi ir pelnījuši spēlēt. Esmu ļoti sarūgtināts, ka viņiem nav klubu".

Sastāva ir 11 spēlētāji no vietējās līgas, jeb OHL: "OHL ir Latvijā augstākā līga, un tikai ir normāli, ka izlasē ir durvis vaļā arī spēlētājiem no šī čempionāta. Spēlēsim Liepājā, kas ir liela hokeja pilsēta. Hokeja faniem tur būs iespēja redzēt jaunos spēlētājus, kā arī pieredzējušos hokejistus. Jaunajiem spēlētājiem šī ir iespēja parādīt, ko viņi spēj starptautiskajā līmenī. Jā, tas nav pasaules čempionāta līmenis, bet tas ir pirmais solis pareizajā virzienā. Man nav nekādu šaubu par OHL spēlētājiem, kuriem ne katru dienu ir iespēja uzvilkt Latvijas izlases kreklu," skaidroja Hārtlijs.

Turnīrs Liepājā norisināsies no ceturdienas līdz sestdienai. Šajā turnīrā spēkosies Slovēnija, Francija, Baltkrievija un mājiniece Latvija.

 

×

Tev ir tikai 10 sekundes,
lai nospiestu