20 marts 2020

Izlase atceļ pārbaudes spēles, Hārtlijs piekritis algas samazinājumam

Izlase atceļ pārbaudes spēles, Hārtlijs piekritis algas samazinājumam

Latvijas hokeja federācija šodien officāli atcēlusi maijā gaidāmās Pārbaudes spēles pret Šveices izlasi. Tāpat izlases treneris Bobs Hārtlījs piekristis algas samazinājumam, ja tiks atcelts Pasaules čempionāts.

Visā Eiropā atcelts "Euro Hockey" challange, kuru daudzas komandas izmanto, lai gatavos Pasaules čempionātam. “Nebūs arī Rīgā paredzētās spēles ar Šveici. Šobrīd šī jau ir oficiāla informācija, šodien visas turnīra dalībkomandas parakstīja līgumu – vienošanos,” stāsta LHF ģenerālsekretārs. Lai gan pasaules čempionāts vēl oficiāli nav atcelts, šis ir vēl viens signāls, ka tas ir tikai laika jautājums. To nenoliedz arī Koziols, atgādinot, ka Starptautiskā Hokeja federācija (IIHF) šobrīd risina jautājumus ar turnīra apdrošinātājiem.

“Euro Hockey Challenge” turnīrā Latvijas izlasei šajā pavasarī bija paredzēts aizvadīt astoņas spēles, no kurām pirmās divas ar Baltkrievijas izlasi (kas starp citu nesen paziņoja, ka uzsāk gatavošanos PČ) jau 10. un 11. aprīlī. Savās mājās Latvijas izlasei tikmēr bija plānots aizvadīt vien divas spēles – 30. aprīlī un 1. maijā ar Šveices valstsvienību.

Tāpat izlases galvenais treneris Bobs Hārtlījs paziņojis, ka PČ atcelšanas gadījumā gatavs algas samazinājumam. “Viņš nepretendē uz pilnu summu, par to nevar būt ne runas. Tas būs situācijai adaptēts cipars, par kuru mēs noteikti vienosimies. Viņš ir sakarīgs cilvēks,” runājot par Latvijas valstsvienības galvenā trenera Boba Hārtlija atalgojuma samazinājumu teic Koziols. Hārtlija aģents ir Pols Teofanuss, kurš zināms kā ļoti principiāls cilvēks. Koziols uzreiz norāda, ka šajā sadarbībā pa vidu vairs nav Pols Teofanuss. LHF vadītājs ir pārliecināts, ka pusēm izdosies vienoties par sakarīgu kompromisu.

Ja PČ tiešām tiks atcelts, tad nākamais turnīrs Latvijas izlasei būs Pekinas olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīrs. Turnīru paredzēts aizvadīt “Arēnā Rīga” šī gada augusta beigās. Latvijas izlasei tajā būs jātiekas ar Francijas, Itālijas un Ungārijas valstsvienībām.


×

Tev ir tikai 10 sekundes,
lai nospiestu