7 novembris

Izlase sāks Liepājās pārbaudes turnīru

Izlase sāks Liepājās pārbaudes turnīru

Latvijas hokeja izlase šovakar Liepājā sāks pārbaudes turnīru. Pirmais pretinieks būs Slovēnijas izlase. Mača sākums 19:30 un to tiešraidē varēs vērot kanālā LTV7.

Mūsu izlase uz Liepāju aizbrauksi raibā sastāvā. Ir tādi hokejisti kā Kaspars Daugaviņš, Mārtiņš Karsums, Miks Indrašis un Rihards Bukarts, kas sevi apliecinājuši kā izlases vilcējspēki pasaules čempionātos, gan arī pieci debitanti. Savu skatītāju priekšā pirmo spēli nacionālās izlases rindās gatavi aizvadīt hokeja kluba ''Liepāja'' pārstāvji - vārtsargs Kristaps Nazarovs un uzbrucējs Romāns Ņekļudovs, pirmo izsaukumu uz lielo izlasi izpelnījušies arī HK ''Rīga'' aizsardzības līderis Arvils Bergmanis, Šveicē hokeja meistarību slīpējošais aizsargs Sandis Smons, kā arī 17 gadus vecais HS ''Rīga'' uzbrucējs Raimonds Vītoliņš. Kopā no vietējās hokeja līgās izlases kreklu vilks deviņi spēlētāji.

Tāpat jāatzīmē, ka izlases kreklā laukumā atkal būs iespēja redzēt bez kluba esošos Kristeru Gudļevski un Artūru Kuldu. Hārtlijs neslēpa - gaidāmajās trīs spēlēs, kad abi atkal tiks pie spēļu prakses, vēlamais rezultāts gan vārtsargam Gudļevskim, gan aizsargam Kuldam būtu iekārtošanās kādā jaunā komandā.

Šī vakara pretinieka, Slovēnijas izlases galvenā trenera amatā atrodas ir valsts hokeja zvaigznes, Losandželosas ''Kings'' līdera Anžes Kopitara tēvs Matjažs Kopitars, kurš paralēli darbam valstsvienībā pilda arī ''Kings'' skauta pienākumus. Kopitars vecākais valstsvienību vadījis arī iepriekš. Pagājušogad slovēņiem neizdevās atgriezties elites divīzijā, pēc kā no amata tika atstādināts tā brīža galvenais treneris Ivo Jans.

Arī slovēņiem uz turnīru Liepājā izdevies sapulcināt gana konkurētspējīgu sastāvu. Ierindā būs izlases ilggadējie uzbrukuma līderi Žiga Jegličs un Roks Tičars, aizsardzībā - ''Vitkovice'' aizsargs Blažs Gregorcs, bet vārtsargu trio - Gasperam Krošeļam, Matijam Pintaričam un Lukam Gračnaram aiz muguras dalība vairākos pasaules čempionātos, kā arī Phjončhanas olimpiskajās spēlēs.


×

Tev ir tikai 10 sekundes,
lai nospiestu