8 novembris

Izlase turpinās pret novājināto Franciju

Izlase turpinās pret novājināto Franciju

Latvijas hokeja izlase šodien Liepājā aizvadīs otro spēli pārbaudes turnīrā. Šīvakara pretiniekos Francijas izlase, kura nav uzvarējusi astoņos mačos pēc kārtas. Mača sākums 19:30 un tiešraide LTV7.

Pārbaudes turnīru Latvijas izlase atklāja vakar, pedējā mīnūtē izlaižot 2:1 pārsvaru, bet bullīšos pieveicot Slovēnijas izlasi. Ar vārtu guvumiem Latvijas sastāvā izcēlās Rihards Melnalksnis un Ralfs Freibergs, kamēr vārtos 28 no 30 pretinieku metieniem atvairīja Kristers Gudļevskis. Mačs bija īpašs diviem spēlētājiem - Rihards Melnalksnis guva savus pirmo vārtus izlasē, bet Kaspars Daugaviņš aizvadīja savu simto spēli.

Daugaviņš pēc spēles gan bija paškritiski noskaņots un sarunā ar LHF preses dienestu neslēpa, ka saspēlēšanās ar Mārtiņu Karsumu un Miku Indraši nav īsti sanākusi: „Iepriekš spēlējām kopā arī olimpiskajā kvalifikācijā. Viņi ir ideāli spēlētāji, bet šodien nejutām cits citu laukumā, varbūt tāpēc arī nesametām vārtus.”

Treneris Bobs Hārtlijs pēc vakardienas mača atklāja, ka vārtos pret Franciju paredzēts stāties Kristapam Nazarovam. Viņam tā būs debija izlasē. 23 gadus vecais liepājnieks Nazarovs pagājušajā gadā atgriezās hokejā pēc vienas sezonas izlaišanas un spēlē „Liepājas” komandā Virslīgā. Viņš savulaik jau pārstāvējis Latvijas U18 un U20 izlases.

Latvijai pretim stāsies Francijas izlase, kas vakar ar 2:4 piekāpās Baltkrievijai, lai gan vadībā izvirzījās pirmā. Ar divām rezultatīvām piespēlēm abos Francijas vārtu guvumos palīdzēja pieredzējušais Damjens Flerī, kurš pēc vairākiem gadiem Zviedrijas, Vācijas, Somijas un KHL turnīros tagad spēlē atkal Francijas līgā. Francijas hokejs neaizvada labu gadu, komanda šogad nav uzvarējusi un Pasaules čempionātā izkrita no Elites divīzijas.

 
 

×

Tev ir tikai 10 sekundes,
lai nospiestu