14 februāris

KHL nomainās prezidents

KHL nomainās prezidents

Kontinentālā hokeja līga  (KHL) veikusi prezidentu nomaiņu. Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) līdzšinējais vadītājs Aleksejs Morozovs šodien ievēlēts par jauno prezidentu.

Dmitrijs Černišenko bija KHL prezidents kopš 2014. gada. Šo posteni pameta, jo 21. janvārī tika iecelts par Krievijas vicepremjeru.

Parādījās bauma, ka par KHL jauno priekšnieku varētu kļūt Starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) prezidents Renē Fāzels, taču šobrīd tas nav iespējams, jo IIHF prezidents nedrīkst būt arī kādas hokeja līgas vadītājs. Fāzels vēlāk varētu stāties Morozova vietā? "Kad viņš atbrīvosies, tad arī šo jautājumu var aktualizēt. Esmu parakstījis līgumu ar KHL uz četriem gadiem," saka Aleksejs Morozovs.

KHL padomes priekšsēdētājs Genādijs Timčenko: "Vienbalsīgi atbalstījām Alekseja Morozova kandidatūru. Viņš ir liela autoritāte hokeja pasaulē. Jau gandrīz piecus gadus strādā par MHL vadītāju. Esmu pārliecināts, ka šajā laikā viņš guvis nepieciešamo pieredzi un ir gatavs jaunam, svarīgākam amatam."

Aleksejs Morozovs ir 1998. gada olimpisko spēļu vicečempions un divkārtējais Gagarina kausa ieguvējs Kazaņas "Ak Bars" sastāvā. Spēlētāja karjeru beidza 2014. gadā. Pēc tam tika iekļauts KHL vadības sastāvā un kļuva par viceprezidentu jaunatnes hokeja attīstībā, kā arī stājās pie MHL stūres. 16. februārī viņš svinēs 43 gadu jubileju.

 

×

Tev ir tikai 10 sekundes,
lai nospiestu