19 marts 2020

Latvijas hokejisti sāk zaudēt darbu

Latvijas hokejisti sāk zaudēt darbu

Latvijas hokeja izlases aizsargi Oskars Cibuļskis un Ralfs Freibergs, kuri ikdienā spēlē Čehijas līgā, sezonas atcelšanas dēļ zaudējuši darbu.

Oskars Cibuļskis Čehijas komandā "Mountfield" spēlē jau kopš 2017. gada, bet tagad zaudējis darbu, jo atceltās sezonas dēļ klubam aptrūcies naudas. "Jā, mēs lauzām līgumus ar spēlētājiem, kuri tāpat nebūtu palikuši komandā,” apstiprināja „Mountfield” līdzīpašnieks Miroslavs Šēns. „Lauzām līgumus dienā, kad tika pārtraukta sezona. Nesaku, ka esam lepni par to, bet mēs cīnāmies par izdzīvošanu. Diemžēl nav iespējams, ka tikai viena puse uzņemas visus zaudējumus. Šobrīd mēs risinām sarunas ar pārējo komandu, cenšamies panākt risinājumu, kas neradītu sliktas attiecības.” Tiesa, lielākā daļa Čehijas komandu ar atlaišanām nav aizrāvusies.

Čehijas mediji vēsta, ka pieci atlaistie spēlētāji līdz ar to nesaņems algu par marta un aprīļa mēnešiem. Cibuļiskis bija komandas otrais rezultatīvakais aizsargs šosezon.

Tikmēr „Berani Zlin” kluba vadība Čehijas medijiem norādījusi, ka līgums netiks pagarināts ar Ralfu Freibergu, Latvijas aizsargu, kurš esot atteicis sadarbības turpinājumam nākamajā sezonā, jo viņam ir labāki piedāvājumi no citiem Čehijas klubiem, to vidū tiek piesaukti „Kometa”, „Trinec”, „Mlada Boleslav”. „Tā ir taisnība, ka viņš nepagarināja līgumu, un mēs nevaram vairs paļauties uz viņa palīdzību,” apstiprināja kluba ģenerālmenedžeris Martins Hostāks.

 Freibergs Zlīnas komandā bija pavadījis trīs sezonas, visās trīs izceļoties ar rezultatīvu spēli – katrā sezonā sakrāti vismaz 23 punkti, kopumā 156 spēlēs Freibergs tika pie 73 punktiem.

×

Tev ir tikai 10 sekundes,
lai nospiestu