7 janvāris

NHL klubs atlaiž treneri, kurš aizvedis komandu līdz finālam

NHL klubs atlaiž treneri, kurš aizvedis komandu līdz finālam

NHL klubs Našvilles "Predators" atlaidis galveno treneri Pīteru Lavioletu un viņa palīgu Kevinu Makartiju. Speciālistu vadībā klubs 2017. gadā pirmo reizi vēsturē sasniedza Stenlija kausa finālu.

“Predators” ģenerālmenedžeris Deivids Poils izteicās: “Pītera un Kevina vadībā mūsu organizācija ir sasniegusi vēl nebijušus augstumus. Šo gadu laikā esam kļuvuši par komandu, kura ir spējīga cīnīties par Stenlija kausu, kā arī ieguvām Prezidenta trofeju (balva, kuru pasniedz komandai, kura guvusi visvairāk punktu regulārajā sezonā) un pirmo reizi uzvarējām Centrālajā divīzijā.”

“Predators” rindās Laviolets strādāja kopš 2014./2015. gada sezonas un 2017. gadā sasniedza finālu. Šobrīd komandas sniegums nedaudz paslikitājies un tā atrodas tikai 11. vietā rietumos.

Speciālists ir trīs reizes bijis NHL Visu zvaigžņu spēļu dalībnieks kā galvenais treneris. Tāpat 2005./2006. gada sezonā viņš aizveda Karolīnas “Hurricanes” līdz Stenlija kausam. Tāpat viņš spējis aizvest "Flyers" līdz finālam 2011. gadā.


×

Tev ir tikai 10 sekundes,
lai nospiestu