2 janvāris

Par "Dinamo" pamatvārsargu kļūst juniors

Par "Dinamo" pamatvārsargu kļūst juniors

KHL klubs Rīgas "Dinamo" nonācis traumu krīzē - savainoti abi divi pamatsastāva vārtsargi, tāpēc par komandas pirmo numuru kļuvis juniors Jānis Voris. 

Rīgas komandas iepriekšējā mačā tika izcīnīta uzvara pret Minskas "Dinamo", bet zaudēts pamatvārtsargs Aleksandrs Salāks, kurš pievienojies otrajam vārtsargam, Andrejam Makarovam savainoto sarakstā. Pirmās prognozes vēsta, ka Salāks. komandai nevarēs palīdzēt aptuveni 2-3 nedēļas. 

"Čempionātam nedrīkstam pieteikt citus vārtsargus. Atļauts pieteikt vien tos, kuri ir MHL vai KHL sarakstos. Tā kā arī Makarovs ir guvis traumu, šī iemesla dēļ netiekot pieteikts spēlei pret Minskas "Dinamo", kādu brīdi vārtos ripas būs jāķer Vorim," atklāja "Dinamo" pārstāvis. 

Jānis Voris ir 19 gadīgs vārstargs, kurš sezonu uzsāka "HK Rīga" sastāvā un tur rādija lieliisku sniegumu. Voris "Dinamo" sastāvā jau paspējis aizvadīt divus mačus, videji ielaižot 1.70 ripas, bet noķerot 93% metienus. Voris arī izpelnijies labākā vārtsarga titulu divos U20 čempionātos pēc kārtas, eksperti viņam piedēvē augstu potenciālu.


×

Tev ir tikai 10 sekundes,
lai nospiestu