4 februāris

Pavlovs uz sezonas beigām raugās pozitīvi

Pavlovs uz sezonas beigām raugās pozitīvi

KHL klubs Rīgas "Dinamo" šobrīd atrodās pauzē un nākamo maču aizvadīs tikai 11. februārī. Turnīrā palikušas tikai četras mājas un četras izbraukuma spēles, bet komanda spēlētāji uz sezonas beigām raugās pozitīvi, tā intervijā medijiem atzinis Vitālijs Pavlovs.

"Tagad būs pārtraukums, kas mums ir ļoti nepieciešams. Atpūtīsimies, izvēdināsim galvas un tas jau sāksim strādāt. Nākamajā spēlē jāizcīna uzvara un sezona jānoslēdz uz patīkamas nots," sarunā ar "Dinamo" kluba preses dienestu teica Pavlovs.

Pavlovs aizvadītajā spēlē guva savus ceturtos vārtus sezonā, un viņš pateicīgs komandas biedriem Robertam Lipsbergam un Andrim Džeriņam: "Puiši labi nospēlēja "forčekā", atņēma ripu un izspēlēja man to uz vārtu priekšu. Man atlika to raidīt vārtos."

Rīgas "Dinamo" aizvadītajā mačā pirmajā periodā piecu minūšu laikā ielaida trīs vārtus, un šo deficītu atspēlēt nespēja.

"Pirmajā periodā "Jokerit" noķēra mūs uz kļūdām. Tik meistarīgas komandas kļūdas nekad nepiedod. Savā zonā pielaidām nepiedodamas kļūdas. Otrais un trešais periods jau bija labs. Spēlējām aktīvi, veidojām momentus. Viņiem vārtos Kalniņš – nav viegli iemest," pauda Pavlovs.


×

Tev ir tikai 10 sekundes,
lai nospiestu