4 novembris 2019

Skudra nestrādās ar "Traktor"

Skudra nestrādās ar "Traktor"

KHL klubs Čeļabinskas "Traktor" atlaidis latviešu treneri Pēteri Skudru.Turpmāk galvenā trenera posteni ieņems Vladimirs Jurzinovs jaunākais.

"Pēc 27 aizvadītām spēlēm "Traktor" atrodas ārpus izslēgšanas spēļu zonas. Ņemot vērā neapmierinošos sportiskos rezultātus, pēc kluba prezidenta Alekseja Tekslera prasības galvenais treneris Pēteris Skudra ir atbrīvots no amata," kluba mājaslapā citēts ģenerāldirektors Boriss Vidgofs. "Piedāvājumu pārņemt "Traktor" komandu ir pieņēmis Vladimirs Jurzinovs, ar kuru līgums tiks parakstīts tuvākajās dienās."

 

"Mūsu līdzjutēji turpina atbalstīt komandu pat šādā situācijā. Tribīnes šodien bija pilnas, un līdzjutēji ir pelnījuši uzvaras – "Traktor" jau šobrīd būtu jābūt "play-off" zonā. Mūsu mērķis nav mainījies – tā ir cīņa par Gagarina kausu, bet tam ir nepieciešams krāt punktus katrā spēlē. Kā kluba ģenerāldirektors uzņemos pilnu atbildību par pieņemot lēmumu," Vidgofs turpināja.

Skudra pie "Traktor" stūres stājās šā gada pavasarī. Šodien komanda savā laukumā ar 3:5 piekāpās Jekaterinburgas "Avtomobilist" un kopš oktobra sākuma 13 spēlēs piedzīvojusi astoņus zaudējumus pamatlaikā, ieskaitot divus pret Rīgas "Dinamo" (3:4 mājās un 0:2 viesos), un sakrājusi tikai deviņus punktus. "Traktor" ar 22 punktiem 27 mačos Austrumu konferencē ir priekšpēdējā vietā, apsteidzot vienīgi Habarovskas "Amur", kurai arī ir 22 punkti, taču arī divas spēles rezervē. Līdz "play-off" zonai ir pieci punkti, un pēc novembra pauzes "Traktor" tiksies tieši ar astotajā vietā esošo Magņitogorskas "Metallurg".

Pirms tam Skudra piecus gadus trenēja Ņižņijnovgorodas "Torpedo". 54 gadus vecais Jurzinovs, kurš lielāko daļu spēlētāja karjeras pavadīja Latvijā, iepriekš bija Novosibirskas "Sibir" galvenais treneris. Pirms iepriekšējās sezonas tika runāts par Skudras pievienošanos "Dinamo" asistenta pozīcijā, tomēr abas puses nespēja panākt vienošanos.

 

×

Tev ir tikai 10 sekundes,
lai nospiestu