16 marts 2020

Vēl viena KHL komanda pātrauc sezonu, Indraša treneris neizpratnē

Vēl viena KHL komanda pātrauc sezonu, Indraša treneris neizpratnē

KHL klubs Nursultanas "Barys" priekšlaiciīgi, pēc savas iniciiatīvas pabeigusi dalību "playoff". Līdz ar to KHL playoff otro kārtu turpina tikai astoņi klubi.

"Ņemot vērā ieviesto ārkārtas stāvokli Kazahstānas teritorijā no 15. marta līdz 15. aprīlim, "Barys" nevarēs Kazahstānas teritorijā aizvadīt KHL "play-off" spēles," sacīts kluba paziņojumā. "Saskaņā ar valsts prezidenta rīkojumu Kazahstānas Republikā ir ieviesti ierobežojumi izbraukšanai un iebraukšanai ar visiem transporta veidiem, izņemot valstu diplomātisko un starptautisko delegāciju transportu, tāpat ir aizliegts aizvadīt masu pasākumus. Tādēļ "Barys" ir spiests atteikties no dalības Gagarina kausa izspēlē 2019./2020. g."

 "Barys" kļuvusi jau par otro komandu, kas izstājusies no Gagarina kausa izcīņas, jo sestdien tādu soli spēra arī Jāņa Kalniņa pārstāvētā Helsinku "Jokerit". Sākotnēji tika ziņots, ka tiek meklēti risinājumi "Barys" situācijai, un krievu mediji vēl iepriekšējā vakarā rakstīja, ka Kazahstānas valdība varētu izdarīt izņēmumu. Arī "Barys" leģionārs un bijušais Rīgas "Dinamo" uzbrucējs Līnuss Vidells atklāja, ka komandas vadība esot saņēmusi premjerministra solījumu. Tomēr šorīt klubs oficiāli izstājās no turnīra.

Tādējādi rīt nenotiks neviena no pirmajām divām spēlēm Gagarina kausa otrajā kārtā. "Barys" bija jāuzņem Novosibirskas "Sibir", bet "Jokerit" bija jāviesojas pie Sanktpēterburgas SKA. Kontinentālā hokeja līga savā mājaslapā joprojām nav informējusi pat par "Jokerit" izstāšanos, taču sola, ka drīzumā varētu sekot lēmums par izslēgšanas spēlēm. Ufas "Salavat Yulaev" pēc Tatarstānas reģiona lēmuma mājas spēles būs jāaizvada aiz slēgtām durvīm.

Gan par "Barys", gan "Jokerit" lēmumu neizpratini izteicis Maskavas "Dinamo" treneris Vladimirs Kirkurovs: "Nu, saslims kāds spēlētājs – saslims. Riska zonā pa visu līgu esmu vienīgi es, jo esmu vecāks par visiem, bet pārējie ir jaunie. No kā gan viņi baidās? Domāju, ka pagaidām mierīgi var spēlēt ar skatītājiem. Nav tādu problēmu. Es saprastu, ja mums būtu milzīga epidēmija, kāda gadās pat pie parastas gripas. Cik gan cilvēku ar to slimo! Bet tagad ar korona slimo nav pat ceturtdaļas kopējā skaita. Sataisīja ažiotāžu. Nezinu, kam tā ir vajadzīga."


×

Tev ir tikai 10 sekundes,
lai nospiestu